Üç Kuruş bitecek mi? Üç Kuruş dizisi final mi yapacak?

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği Üç Kuruş dizisi Murat Uyurkulak ve Damla Serim göre yazılıyor.

Üç Kuruş bitecek mi? Üç Kuruş dizisi final mi yapacak?
29 Kasım 2021 - 20:28

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği Üç Kuruş dizisi Murat Uyurkulak ve Damla Serim göre yazılıyor. Üç Kuruş dizisinin reytinglerde sıralamaların altlarında yer almasıyla dizi hakkında final kararının alınacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Peki Üç Kuruş bitecek mi? Üç Kuruş dizisi final mi yapacak? İşte merak edilenler...

ÜÇ KURUŞ FİNAL Mİ YAPACAK?

Her hafta pazartesi günleri ekranlara gelen Üç Kuruş dizisi Çukur'un devamı özelliğinde olduğu için Çukur izleyenlerini ekran başına kilitlemişti. Fakat dizinin Çukur'a benzememesi tepkilere niçin olmuştu. öte taraftan sosyal medyada, Üç Kuruş'un reytinglerinde büyük düşüşün yaşandığı ve bu nedenle dizinin yayından kaldırılacağı konuşulmaya başlandı. Fakat yapım ekibinden dizi hakkında final kararının alınıp alınmayacağına ilişkin az önce bir açıklama gelmedi.

Üç Kuruş bitecek mi? Üç Kuruş dizisi final mi yapacak?

RTÜK'E ŞİKAYET YAĞMIŞTI!

Üç Kuruş dizisinde roman karakterlerinin fena gösterilmesi sebebiyle Radyo ve Televizyon Üstteki Kuruluna (RTÜK) şikayet yağmıştı. Konuya ilişkin roman dernekleri hakkında konuşan Sinan Karaca Öztürk "Türkiye ’deki hiçbir topluma yapılamayacak, bir Kürt, bir Alevi, bir Çerkez ve öteki vatandaşlara yapılamayacak hiçbir şeyin Romanlara yapılamayacağını burada Roman kardeşlerimizle, vekillerimizle beraber kullanmak için buradayız. Bu dizinin de takipçisi olacağız" ifadelerini kullanmıştı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum