Türk yetişkin film yıldızı Narin Esmersoy'dan olay itiraf! ''Her şeyi anlatmaya geldim''

Psikolog Gökhan Çınar'ın sorularını yanıtlayan Türk yetişkin film yıldızı Narin Esmersoy, uzun yıllardır cinsel içerikli film sektöründe olduğunu ve bundan hiç vicdan azabı duymadığını anlattı. ''ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM'' Esmersoy, ''Kendi videolarını nasıl izliyorsun?''.

Türk yetişkin film yıldızı Narin Esmersoy'dan olay itiraf! ''Her şeyi anlatmaya geldim''
03 Aralık 2021 - 14:14

Psikolog Gökhan Çınar'ın sorularını yanıtlayan Türk yetişkin film yıldızı Narin Esmersoy, uzun yıllardır cinsel içerikli film sektöründe olduğunu ve bundan hiç vicdan azabı duymadığını anlattı.

''ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM''

Esmersoy, ''Kendi videolarını nasıl izliyorsun?'' sorusuna verdiği ''Kendimi seviyorum. Bu durumdan şikayetçi değilim. Sadece kendi bedenimle alakalı bir iş yapıyorum ve bunun üzerine hayatımı yaşıyorum.'' yanıtıyla şaşırttı.

''ALLAH'A HAVALE EDİYORUM''

5 yaşındayken dayısı göre cinsel istismara maruz kaldığını anlatan Esmersoy, ''Ben 5 yaşındayken, o 20 yaşındaydı. Kendisi rahmetli olduğu için üzerine çok konuşmayacağım. Onu Allah'a havale ediyorum'' diyerek, dayısı hakkında daha artı konuşmak istemediğini belirtti. Annesi tarafından kurtarıldığını gösteren Esmersoy, ''O adam öldüğünde de hiç üzülmedim. Rahmet dilemedim'' dedi.

Türk yetişkin film yıldızı Narin Esmersoy'dan olay itiraf! ''Her şeyi anlatmaya geldim''

SEKTÖRE NASIL GİRDİĞİNİ ANLATTI

Seks işçiliği yapmaya başladığı dönem, yalnızca hayatta kalmak için bu işe girdiğini anlatan Esmersoy, ''Artık benim işim bu. Tamamen benim kendi tercihim. Aile yapısını kuramayacağımı anladığım gün, birincil cinsel içerikli videomu çektim. Bunun bir daha geri dönüşü yok. Milyonlarca insan seni görecek. Herkes beni 'cinsel içerikli videoları olan kadın' diye tanımlıyor. Bundan hiç pişman olmadım. Hatta yıllar geçtikçe nasırlaştım. Iyice 'meslek' gözüyle bakıyorum. Keyif alarak çektiğimi söyleyemem tabii ancak. İnsanların benden zevk alması kayda değer. Bir alışveriş laf konusu.'' diyerek, iş ve özel hayatı arasına büyük bir duvar ördüğünü dile getirdi.

Sapkın düşünceli insanların dışarıda saygıdeğer bir imaj çizdiğini anlatan Esmersoy, ''O insanların içlerinde sakladıkları canavarı göstermeye ve her şeyi anlatmaya geldim'' sözleriyle de uyarı çekti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum