Tüm vatandaşları ilgilendiriyor: 'Çok uykuluydum kandım' demeyin! Bir telefonla hesaptaki parası buharlaştı haberi

Fazla uyku sersemi olduğunuzda sabaha aleyhinde gelen telefonlara inanmayın! Vatandaşları uykuluyken yakalayıp cepten vurgun yapıyorlar.

Tüm vatandaşları ilgilendiriyor: 'Çok uykuluydum kandım' demeyin! Bir telefonla hesaptaki parası buharlaştı haberi
28 Haziran 2022 - 08:38

Fazla uyku sersemi olduğunuzda sabaha aleyhinde gelen telefonlara inanmayın! Vatandaşları uykuluyken yakalayıp cepten vurgun yapıyorlar. Sabahın kör karanlığında aranan vatandaşlar panik olup bilgilerini veriyor. Dolandırıcılar, 'Hesaplarınız boşaltıldı. Bankacılık Üstteki Kurulu'ndan arıyoruz. Paranızı geri alabilmemiz için hesap bilgilerinizi bizimle paylaşın' diyerek insanları kandırıyor!

UYKULUYKEN BİLGİLERİ VERENLER YANDI! FAZLA GEÇ ANLADI...

İnsanların bilinçlenmelerinin arkasından dolandırıcılar bundan böyle kör karanlıkta hamleler yapıyor. Özellikle Pazar sabahını seçen dolandırıcılar 'Bankadaki hesabınız boşaltıldı, acele olarak bizimle bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyor' yalanıyla insanları mağdur ediyor.

iStock-1182532596

Posta Gazetesi'nden Murat Gülderen'in haberine göre son olarak Kırklareli'nde bir kamu görevlisinin 72 bin lirasını saniyeler içinde uçurdular. Şanssız kişi kendisini sabaha karşısında arayan kişinin hilebaz olduğunu anlamadı, uyku sersemi haldeyken bilgilerini verdi birikimi tuzla buz oldu.

BİRİKİMİNİ ALDILAR ÜZERINE BİR DE KREDİ ÇEKTİLER

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde paranın çekildiğini tespit eden şanssız adam İ.G'nin üzerine kredi çekildiği de ortaya çıktı. Şanssız adam 'Benim adıma kredi bile çekmişler. Ödemeler yapmışlar. Paraların sonra aktarıldığı kişiler de ortaya çıktı. İnsanları dolandırmak için her yolu deniyorlar.' dedi.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum