Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli (Ahmet Melih Yılmaz) hikayesini anlattı! "Ben kendinden vazgeçmiş bir transım" - kars haber

Konuk olduğu YouTube programında Meli Bendeli, oynadığı maskülen karakterler yüzünden içinin dar olmadığını ve insanların gerçek hayatta da kendisini maskülen biri sanmasına niçin olduğunu söyledi.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli (Ahmet Melih Yılmaz) hikayesini anlattı! "Ben kendinden vazgeçmiş bir transım" - kars haber
13 Mayıs 2022 - 02:32

Konuk olduğu YouTube programında Meli Bendeli, oynadığı maskülen karakterler yüzünden içinin dar olmadığını ve insanların gerçek hayatta da kendisini maskülen biri sanmasına niçin olduğunu söyledi. "Ben o değilim, o bir oyunculuk, marifet" diyen Bendeli, "Allah'ın bildiğini kuldan mı saklayayım, içimizin kuytu ettiği gibi yaşamalıyız." dedi.

"32 YILIMI ALDI"

Sunucunun, "Çok şiddet bir karar aldınız diye düşünüyorum" sözleri üzerine Bendeli, "Bu zaten 32 yılımı aldı. Zordu aslında" dedi. Kendisine uzun süre her tarafında, "Ben kötü bir şey yapmadım" diye söylediğini bildiren Bendeli, "Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir yerlerden atıyorum kendimi sürekli. İlerletemiyorum hayatımı. Bu sosyal olarak da böyle, ayrıntılarıyla eve kapanmalar böyle... Dünyadan çekilmiştim ya da onu öldürecektim, Allah'tan korktum travesti oldum yani böylece söyleyeyim." dedi.

"GİTMEK İSTİYORUM BURALARDAN"

Sunucunun, "Oyunculuk gerçekleştirmek istiyor musunuz?" sorusu üstüne Bendeli, "İstiyorum lakin buralarda istemiyorum. Gitmek istiyorum buralardan çünkü fazla yorgunum aslında." dedi.

"BEN KENDİNDEN VAZGEÇMİŞ BİR TRANSIM"

Oyunculuğa kızdığını söyleyen Bendeli, "Hayatım daha hayati ben bunu unuttum. Önce dedim oysa altın bileziğim olsun. Önce travesti olmadım, bileziğimi aldım elime. Bayan hissetsem de... Çukur'daki dönemde de bana soranlara söylüyordum, ben kendinden vazgeçmiş bir transım sahiden."

Bayan hissetmenin hisle alakalı bir şey olduğunu söyleyen Bendeli, kendisini fazla üzen biri olduğunu ve yalnız bir hayatı olduğunu söyledi. Sunucunun, "Tiktok'ta neden hakaretlere maruz kalıyorsunuz?" sorusuna Meli, "O bana koymaz ama" diyerek piyasada yıllardan beri yasaklanan, mobinge uğrayan biri olduğunu söyledi ve insanlara açıklamak istediğini belirtti.

Kişiliğinden dolayı setlerde yıllardır mobinge uğradığını söyleyen Meli, bu yüzden sosyal medyayı kullandığını ve insanları ikna edebileceğini düşündüğünü belirtti. "Beni bu şekilde kabul eden tüm işlerde çalışırım" diyen Meli, aile kurmak istediğini söyledi.

Hem Meli, ailesini görmek için eve gittiğini ama babasının evde olmadığını, babasının, "Onu böyle görmeye dayanamam" dediğini söyledi. Korona dönemini evde tek başına geçirdiğini söyleyen Meli, ölmeden önce yerine getirmek istediği birincil hayalinin travesti elde etmek olduğunu söyledi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum