The Wanted grubunun üyesi şarkıcı Tom Parker 33 yaşında hayatını kaybetti - kars haber

Britanyalı müzik grubu The Wanted, 33 yaşındaki grup üyeleri İngiliz şarkıcı Tom Parker'ın hayatını kaybettiğini duyurdu. Grubun Instagram hesabından yapılan açıklamada, "O bizim kardeşimizdi, hissettiğimiz kayıp ve üzüntü kelimelerle ifade edilemez" denildi. Parker'ın eşi K.

The Wanted grubunun üyesi şarkıcı Tom Parker 33 yaşında hayatını kaybetti - kars haber
31 Mart 2022 - 01:49

Britanyalı müzik grubu The Wanted, 33 yaşındaki grup üyeleri İngiliz şarkıcı Tom Parker'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Grubun Instagram hesabından yapılan açıklamada, "O bizim kardeşimizdi, hissettiğimiz kayıp ve üzüntü kelimelerle ifade edilemez" denildi.

Parker'ın eşi Kelsey Hardwick de Instagram hesabında yaptığı paylaşımda vefat haberini doğruladı ve "Fazla üzgünüz. Tom dünyamızın merkeziydi ve bulaşıcı gülümsemesi ve enerji batmış varlığı olmaksızın bir hayatı düş edemiyoruz" ifadelerine yer verdi.

İleri evre beyin kanseri teşhisi konulan Parker bir süredir bu hastalıkla çaba ediyordu.

https://www.instagram.com/p/Cbu-DTAK9Ih/

Paylaşımında bu mücadeleye değinen Hardwick, "Tedavisi boyunca bize yardım veren herkese fazla teşekkürler. O ardına kadar savaştı. Seninle kibir duyuyorum!" dedi.

The Wanted

Max George, Siva Kaneswaran, Jay McGuiness, Tom Parker ve Nathan Sykes'tan oluşan grup, 2009'da kuruldu.

Grup, Brit Ödülleri, MTV Video Müzik Ödülleri de dahil edinmek üzere ayrı ödüllere aday gösterildi.

2010'da yayımladıkları çıkış albümü The Wanted, İngiltere'de en fazla dinlenenler listesine girdi. Arkasından gelen Battleground albümü de tekrar benzer başarıyı gösterdi.

2012'de Glad To Came isimli single'ını yayımlayan grup, bu kere başarısını ABD ve Kanada'da gösterdi.

Solo projelerine devam edebilmeleri için 2014'te ara verdiklerini duyuran grup, 2020 sonlarında kanser teşhisi konulan arkadaşları Tom Parker'a destek olabilmek için 2021'de bitmiş bir araya geleceklerini duyurdu.

The Wanted, Eylül 2021'de Londra'daki Royal Albert Hall'da Parker için sahneye çıktı.

Kasım 2021'de yaptığı bir Twitter gönderisinde Parker, sağlık durumunun denetleme aşağı olduğunu duyurmuştu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum