Tekme ve yumruklarla saldırdılar! AVM savaş alanına döndü

Durum, geçtiğimiz günlerde D100 Karayolu Paşaköy mevkiinde bulunan AVM ’de meydana geldi.

Tekme ve yumruklarla saldırdılar! AVM savaş alanına döndü
05 Aralık 2021 - 17:16

Durum, geçtiğimiz günlerde D100 Karayolu Paşaköy mevkiinde bulunan AVM ’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alışveriş merkezinde bulunan alkollü bir mekanda müşteriler ile işyeri sahibi arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışmanın peşinde AVM ’den ayrılan müşteriler daha topluluk şekilde geri geldi.

TEKME VE YUMRUKLARLA SALDIRDILAR

Polis ekiplerinin de bulunduğu alanda işyeri sahibi ile bir vakit konuşan grup, sonradan tekme ve yumruklarla şahsa saldırdı. Alışveriş merkezinde bulunan sandalye ve masalarla birbirlerini darp eden grubu polis ekipleri güçlükle ayırdı. Savaş alanına dönen alışveriş merkezindeki tartışma anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Görüntülerde alışveriş merkezine kalabalık şekilde gelen grubun masada oturan dükkan sahibi ile bir zaman konuştuktan sonradan tekme ve yumruklarla saldırdığı ve polis ekiplerinin olaya müdahale ettiği anlar yer aldı.

İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum