Tehlikeli bağırsak hastalığını atlatmıştı! Neslihan Atagül'ün mini etekli spor salonu paylaşımı olay oldu! haberi

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde rol alan ve uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Neslihan Atagül, yakın süreçte Gecenin Ucunda dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Tehlikeli bağırsak hastalığını atlatmıştı! Neslihan Atagül'ün mini etekli spor salonu paylaşımı olay oldu! haberi
23 Haziran 2022 - 12:19

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde rol alan ve uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Neslihan Atagül, yakın süreçte Gecenin Ucunda dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İngiltere'ye gidip tedavi olan ve rahatsızlığını atlatan Atagül, oyunculuğu dıştan sosyal ağ paylaşımlarıyla da sıkça gündeme geliyor. Meşhur oyuncu geçirdiği rahatsızlık sonrası eski formuna geri kavuştu. Atagül, sosyal medyada yaptığı spor paylaşımıyla gündeme geldi.

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN MİNİ ETEKLİ SPOR SALONU PAYLAŞIMI NEFES KESTİ!

Meşhur oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz dönemlerde hastalığıyla ve ani şekilde zayıflamasıyla gündeme gelmişti.

neslihanilk

Sağlığını toparlayan ve yakın süreçte yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanan Atagül, bu kez spor salonunda yaptığı mini etekli paylaşımıyla durum oldu.

neslihan1111

Atagül, son olarak eşi Kadir Doğulu'nun doğum gününü "İyi oysa doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni fazla seviyorum." sözleriyle kutlamıştı.

neslihan222

Nisan ayından bu yana post paylaşımında bulunmayan Atagül için takipçileri "Bir post atar mısın artık? Kaç ay oldu ya" yorumunda bulunmuştu.

neslihan5555

İşte ünlü oyuncunun fazla konuşulan bazı fotoğrafları...

neslihan77777

neslihan6666

neslihan44444

neslihan3333


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum