FLAŞ HABER

Tarkan'ın acı kaybı! İlk günden bu yana yan yanalardı haberi

Ailesiyle mutlu bir yaşantısı olan şarkıcı Tarkan, öğle saatlerinde aldığı acı haberle yıkıldı. Şarkıcı Tarkan, müzik yolculuğuna başladığı birincil günden bu yandan yanında olan Cem Dermanlı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Tarkan, sosyal ağ hesabından şu açık.

Tarkan'ın acı kaybı! İlk günden bu yana yan yanalardı haberi
18 Mayıs 2022 - 17:43

Ailesiyle mutlu bir yaşantısı olan şarkıcı Tarkan, öğle saatlerinde aldığı acı haberle yıkıldı.

Şarkıcı Tarkan, müzik yolculuğuna başladığı birincil günden bu yandan yanında olan Cem Dermanlı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu.

IMG_9903_1

Tarkan, sosyal ağ hesabından şu açıklamayı yaptı:

''20 ’li yaşlarımın, kariyerimin başlarından beri birlikte çalıştığım, her konserimde yanımda olan, fazla sevdiğim bir abimi, Cem Dermanlı ’yı kaybettik. Ne dek üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle ifade etmek kuvvet. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu. Ve biliyorum kalbimdeki yeri hiç dolmayacak.
IMG_9902_1

Işıklar, nurlar içinde uyu Cem abi… Fazla sevdik biz seni ve bil ancak hiç unutulmayacaksın. Kalbimizde her zaman yaşayacaksın Ailesi, yakınları ve bütün sevenlerine taziye dilerim…''


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum