Survivor Yağmur Banda'dan olay Sude Burcu paylaşımı! "Sen elinden geleni yaptın" haberi

Survivor 2022 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda, geçtiğimiz haftalarda elenerek Survivor'a veda eden ad olmuştu.

Survivor Yağmur Banda'dan olay Sude Burcu paylaşımı! "Sen elinden geleni yaptın" haberi
25 Mayıs 2022 - 18:42

Survivor 2022 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda, geçtiğimiz haftalarda elenerek Survivor'a veda eden ad olmuştu. Yarışmada girdiği polemikler ve performansıyla izleyicilerin dikkatini çeken Yağmur Banda'nın son paylaşımı oldukça uyarı çekti.

GÖKHAN KESER PAYLAŞIMI DURUM OLMUŞTU

Yağmur Banda, yarışmadan elendikten sonradan Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ''Biz el ele tutuşup Selena'yı çağıralım dedik. Bugün şansımıza Burak Hoca geldi. Bu devran döner demiştim. Keşke sizlere izlediklerinizden fazlasını gösterebilsem.'' dedi.

banda

Banda'nın yarışmadan arkadaşı Berna Keklikler'i de etiketlediği paylaşım, aynı takımda yer alan ve anlaşamadığı arkadaşı Gökhan Keser'e gönderme olarak algılandı.

yağmur2

SUDE BURCU'YA TAKVIYE VERDİ

Survivor 2022 All Star'dadün akşam gerçekleşen eleme konseyinde, SMS sıralaması sonuçlarına kadar elenen ad Sude Burcu oldu. Sude Burcu'nun elenmesinin gerisinde eski ekip arkadaşı Yağmur Banda'dan takviye paylaşımı geldi.

yağmur banda

Banda paylaşımında, "Canım Sude. Elinden geleni yaptın. Kendi hayatına dönüyorsun şu anda. Yaşam sana güzellikler getirsin" ifadelerinde bulundu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum