Survivor kim elendi, bu hafta eleme var mı? 8 Mayıs Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? - kars haber

Survivor'da eleme adayı kim oldu, ödül oyununu kim kazandı sorularının yanıtı izleyiciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor.

Survivor kim elendi, bu hafta eleme var mı? 8 Mayıs Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? - kars haber
09 Mayıs 2022 - 10:25

Survivor'da eleme adayı kim oldu, ödül oyununu kim kazandı sorularının yanıtı izleyiciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam ödül oyunu için toplandı. Acun Ilıcalı ödülü duyurduğu anda iki takımda sevinçten çılgına döndü. Müthiş mücadelelerin gerisinde ödülün ilk etabını şampiyon takım emin oldu. Peki, Survivor kim elendi, bu hafta eleme var mı? 8 Mayıs Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam ödül oyununda muhteşem mücadeler yer aldı. 2 etaplı oynanacak olan ödül oyununun birincil etabı dün akşam oynandı. Ödül oyununda Kadınlar etabını 8-4'lük skorla gönüllüler takımı kazandı ve 1-0 öne geçti. Erkekler etabını da 8-3 gönüllüler takımının kazanmasıyla skor 2-0 oldu ve böylelikle 2 etaplı ödül oyununun birincil etabını şampiyon ekip gönüllüler takımı oldu.

ödül oyunu

ÖDÜL NE?

Survivor'da muhteşem ödülü Acun Ilıcalı duyurdu. 2 etaplı oynanacak olan ödül oyununun tüm etaplarını şampiyon takım Hull City maçı için özel jetlerle İngiltere'ye gidecek.

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ, ELEME OLACAK MI?

Survivor'da bu hafta kim elendi, eleme olacak mı sorusu da merak ediliyor. Survivor'da Merve Kültürlü ve Parviz'in sakatlanarak adaya veda etmesi üzerine Survivor'da bu hafta eleme olmayacak. İki hafta sonunda 6 muafiyet oyununun oynanacağını belirten Acun Ilıcalı, 1 kişinin eleneceğini söyledi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum