Survivor eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? haberi

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı, dün akşam oynanan uğraş sonrasında izleyiciler kadar sorgulanmaya başladı.

Survivor eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? haberi
23 Mayıs 2022 - 11:12

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı, dün akşam oynanan uğraş sonrasında izleyiciler kadar sorgulanmaya başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dün akşam epeyce zorlu bir parkurda uğraş etti. Finale kısa bir zaman kala muafiyet oyunlarının önemi artarken, iki takımda parkurda zor anlar yaşadı. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

survivor

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın 3. dokunulmazlık oyununda dün harikulade bir heyecan yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dün akşam zorlu bir parkurda, takımlarından birinin eleme potasına girmemesi için çaba verdi. Son belli başlı kadar kıyasıya mücadelenin sürdüğü oyunda kadınlar mücadelesi ünlüler takımı kazandı ve şart 1-0 oldu. Erkekler etabında ise yeniden son ana dek mücadele sürdü ve ünlüler takımı tekrar kazanmayı bildi. Böylelik 2-0'lık skorla ünlüler takımı mücadelenin ve dokunulmazlığın kazananı oldu.

survivor

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2022 All Star'da dün oynanan haftanın 3. muafiyet oyunu sonrasında, oyunu kaybeden gönüllüler takımı bu hafta 2. defa eleme konseyinde toplandı. Takım kararıyla yapılan oylama sonucunda şoke eden anlar yaşandı. Son haftalarda performansıyla herkesin dikkatini çeken Hikmet 3. eleme adayı olarak belirlendi. Böylelikle haftanın eleme adayları Berkan, Ayşe ve Hikmet oldu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum