Survivor'da yarı finale kimler kaldı? Dominik'te son mücadele yaşandı! Survivor All Star finalinde hangi isimler var? haberi

Büyük finale hazırlanan Survivor'da Dominik'te son elenen isim Hikmet Tuğsuz olmuştu.

Survivor'da yarı finale kimler kaldı? Dominik'te son mücadele yaşandı! Survivor All Star finalinde hangi isimler var? haberi
29 Haziran 2022 - 03:52

Büyük finale hazırlanan Survivor'da Dominik'te son elenen isim Hikmet Tuğsuz olmuştu. Ocak ayından bu yandan sürekli zorlu yarışmada, son 4'e kalan Batuhan, Adem, Nisa ve Ayşe sanki final oyununda çaba etti.

ss1

YARI FİNALE KALANLAR BELLİ OLDU

Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı sözde final oyununu garantileyen iki ad muhakkak oldu. Kıran kırana mücadelenin ekranlara geldiği sezonun son oyununda Ayşe, birincil turda sakatlandı ve kaybederek SMS oylamasına çıkacak birincil ad olarak belirlendi. Öteki 3 yarışan aralarında devamlı rekabetin sonunda ise Adem ve Batuhan parkurun galibi olarak yarı finali garantiledi. Güya finali garantileyen isimler Adem ve Batuhan oldu.

Survivor'da SMS oylamasına kalan yarışmacılar Nisa ve Ayşe ikilisi oldu. Survivor'ın 29 Haziran Çarşamba yayınlanacak olan bölümünde iki isimden biri veda edecek.

AYEŞ

SURVIVOR BÜYÜK FİNALİ 30 HAZİRAN'DA

Survivor'ın İstanbul'da büyük finalinde iki ad canlı yayında sms oylamasına çıkacak. Survivor All Star'ın finali 30 Haziran Perşembe akşamı TV8'de ekrana gelecek.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum