Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor All Star eleme adayları... - kars haber

TV8'de ekrana gelen Survivor All Star'da ödül oyunu kıran kırana mücadelelere sahne olurken ünlüler ile gönüllüler takımından yarışmacılar kıyasıya mücadele etti.

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor All Star eleme adayları... - kars haber
09 Mayıs 2022 - 01:58

TV8'de ekrana gelen Survivor All Star'da ödül oyunu kıran kırana mücadelelere sahne olurken ünlüler ile gönüllüler takımından yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Bu haftanın eleme konseylerinin tamamlanmasının sonrasında takımlar ödül oyunu için parkura çıktı. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor ödül oyununda yeni bölümde de kıyasıya mücadeleler yaşandı. Ödül oyununda "Kadınlar" etabını 8-4 Gönüllüler Takımı kazanırken, takım 1-0 öne geçmiş oldu. "Erkekler" etabını da 8-3 Gönüllüler Takımının kazanmasıyla skor 2-0 olmuş oldu.

Son olarak ödül oyununun 1. etabını şampiyon Mavi Takım oldu.

Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekrana gelen yarışmada ödül ise Hull City maçı oldu. Şampiyon ekip, jetlerle adadan alınacak ve İngiltere'ye götürülecek.

Ödül oyunu bugün ve yarın düzenlenecek. Oyunu iki kere kazanan ödüle gidecek. Takımlar berabere kalırsa final oyununu organize edilmiş olacak.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bu hafta Evrim, Nisa ve Berkan ilk üç eleme adayı olarak potaya girmişti. Ama konseyde konuşan Acun Ilıcalı, Merve Aydın'ın sakatlanıp elenmesinin gerisinde bu hafta eleme olmayacağını söyledi. İki hafta sonunda 6 dokunulmazlık oyununun oynanacağını açıklayan Acun Ilıcalı, 1 kişinin eleneceğini belirtti.

Acun Ilıcalı bu hafta yaşanan sakatlıklar sebebiyle kaide değişikliği yapıldığını açıkladı. Ilıcalı'nın açıklaması ise şöyle oldu;

"Bu hafta üç aday eleme adayı olacak ama eleme olmayacak. Önümüzdeki hafta da üç muafiyet oynanacak ve toplamda 6 aday eleme potasında yer alacak."

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum