Survivor'da kim elendi, kim gitti? Dominik'te son veda! İşte 27 Haziran Survivor 2022 All Star'da elenen yarışmacı haberi

Survivor All Star'ın 27 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümünde Adem, Nisa ve Hikmet için eleme heyecanı yaşandı.

Survivor'da kim elendi, kim gitti? Dominik'te son veda! İşte 27 Haziran Survivor 2022 All Star'da elenen yarışmacı haberi
28 Haziran 2022 - 02:36

Survivor All Star'ın 27 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümünde Adem, Nisa ve Hikmet için eleme heyecanı yaşandı. Yarışmada halk oylaması sonuçları ada konseyinde Acun Ilıcalı kadar açıklandı. Survivor'da final mücadelesi veren 5 yarışan arasından bir ad, Dominik'te bu yıl elenen son yarışmacı oldu.

ELENEN YARIŞMACI BELLİ OLDU

Finale içten yakında olacak olan Survivor'da, Dominik'te son halk oylaması yapılmıştı. Bu hafta elemeye kalan Adem, Nisa ve Hikmet aralarında ise bu oylamada minimum oyu alan açıklandı.

survivor2

Sms sonuçlarına kadar Survivor'dan elenen yarışan Hikmet Tuğsuz oldu.

hikmet

"ŞAMPİYON OLAMADIKTAN SONRA ANLAMI DEĞIL"

Survivor'da Dominik'te veda eden son yarışmacı olan Hikmet, "2019'da yarım kalan bir hikayem vardı sakatlanmıştım. 3 yıllık çare sürecimde siz yanımda olmuştunuz. Burada bana yardım veren herkese teşekkürler. Buraya kadarmış. Burada yada Türkiye'de elenmemin, kazanan olamadıktan daha sonra anlamı yoktu. Son zamanlarda performansım düştü buraya zorluklarla geldim. Yapacak bir şeyim değil buraya kadarmış" sözleriyle yarışmaya noktayı koydu.

hikmett

SURVIVOR BÜYÜK FİNALİ 30 HAZİRAN'DA

Survivor'da Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel arasında ise benzeri final ve final mücadelesi olacak. İstanbul'da büyük finalde ise iki ad canlı yayında sms oylamasına çıkacak. Survivor All Star'ın finali ise 30 Haziran Perşembe akşamı TV8'de ekrana gelecek.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum