Survivor'da finale kısa zaman kala olay gerilim! Adem ve Hikmet oyun sonrası birbirine girdi haberi

Survivor'da dün akşam epeyce heyecan seviyesi yüksek bir muafiyet oyunu telaşı yaşandı.

Survivor'da finale kısa zaman kala olay gerilim! Adem ve Hikmet oyun sonrası birbirine girdi haberi
25 Haziran 2022 - 11:33

Survivor'da dün akşam epeyce heyecan seviyesi yüksek bir muafiyet oyunu telaşı yaşandı. Artık en ince ayrıntısına kadar bireysele dönen yarışmacılar, dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme adayı olmamak ve elenmemek için mücadeleler veriyor. Muafiyet oyunlarında ise gerilim batmış anlar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Adem ve Hikmet büyük gerginlik yaşadı. İşte olayın detayları.

survivor adem

ADEM VE HİKMET ARASINDA OLAY TARTIŞMA

Dokunulmazlık oyununda çaba eden Hikmet ve Adem aralarında aniden yaşanan ağiz dalaşi herkesi şoke etti. Oyun sırasında kum torbasını bulamayan Adem arkadaşlarına sitem etti. Daha ardından ise Hikmet, Adem'e dönüp, "Kum torbası zaten orada görünmeyecek bir yerde değil. Her gün aynı muhabbeti yapıyorsun." demesi üzerine Adem sinirlendi.

adem

"YİNE BAŞLADIN"

Hikmet'in sözleri ardından Adem sinirlendi ve "Yeniden başladın. Adamına kadar muamele yapıyorsun" diyerek Hikmet'e kızdı. Hikmet ise "Herkese çocuk gibi muamele yapıyorsun azarlıyorsun" diyerek Adem'e sitem etti.

adem2

"HER TÜRLÜ KIRARIM SENİN KALBİNİ"

Tartışmanın alevlenmesi üzerine Hikmet'in, "Geçen kalbini yaralamak istemedim, bir şey demedim" demesi üzerine Adem, "Kalbi kırmakla alakalı değil sen benim kalbimi kıramazsın zaten" ifadelerinde bulundu. Adem'in bu cevabı sonrasında Hikmet ise sinirlenerek, "Ben her türlü kırarım senin kalbini merak etme" dedi.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum