Survivor Batuhan'a Furkan Dede'den sert sözler: Senin karşında Acun Ilıcalı var, tarzına uyarı edeceksin haberi

Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler aralarında muafiyet oyunlarında kıyasıya mücadeleler yaşanmaya devam ediyor.

Survivor Batuhan'a Furkan Dede'den sert sözler: Senin karşında Acun Ilıcalı var, tarzına uyarı edeceksin haberi
26 Ocak 2022 - 22:46

Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler aralarında muafiyet oyunlarında kıyasıya mücadeleler yaşanmaya devam ediyor. Survivor'da son dokunulmazlık oyununda Berkan ile Batuhan aralarında tartışma çıkmıştı.

Berkan'ın "Elini indir" demesine Batuhan "İndirmiyorum ne yapacaksın?" diye karşılık verdi.
b3
İkili arasındaki tartışmanın dozu arttı ve birbirlerinin üstüne yürüdü. Arkadaşları iki yarışmacıyı da sakinleştirmeye çalıştı.
b5

"NAYLON DELİKANLI"

Konseyde ise Batuhan ve Berkan arasındaki gerilim devam etti. İkili aralarında kan basıncı yükselirken, Batuhan Berkan'a "Naylon delikanlı" diye bağırdı.

batuhan

Berkan ise "Karşımdakine baktığım vakit görüyorum ama ancak sanal alemlerde ağız dalaşı eder. Sıradan bir kavganın içinde bulunmamış. Karşısındakine 'adam mısın' denmeyeceğini bilmeyen bir arkadaşım. Sanal klavye delikanlığı için doğru bir yer değil burası" dedi.

berkan

"BU SÖZLER SOKAKTA SÖYLENSE..."

Acun Ilıcalı ise sözlerinden dolayı Batuhan'ı uyardı. Ilıcalı "Tartışmalar olabilir Survivor'da fazla açsınız. Emin tartışma dozuna müdahale etmiyorum muhakkak limiti var. Ama ara sıra ince laflarla ortalık gerilebiliyor. Senin söylediğin 'Adam ol' lafı sokakta konuşulsa ortamı fazla gerebilecek bir söz" dedi.

acun ılıcalı

"KARŞINDA ACUN VAR, TARZINA DİKKAT EDECEKSİN"

Survivor'da yaşanan bu tartışmayı TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra canlı yayınında değerlendiren Furkan Dede, iki ismi de eleştirirken, Batuhan'a öbür parantez açtı. Furkan Dede, "Sen konseydesin, senin karşında Acun Ilıcalı var. Söylev tarzına biraz dikkat edeceksin. Berkan ile yaptığın söylev tarzının aynısını Acun Ilıcalı'ya yapınca olmuyor. Tarzını birazcık yüksek perdeden değil de alttan açıklama edeceksin" dedi.

furkan dede

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum