Survivor Barış Murat Yağcı'dan takipçilerine Adem Kılıççı itirafı! "Karakterimiz aynı, duruşumuz aynıydı" haberi

Survivor 2022 All Star'da yarışan ve adanın en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan Barıştırma Murat Yağcı, söylemleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.

Survivor Barış Murat Yağcı'dan takipçilerine Adem Kılıççı itirafı! "Karakterimiz aynı, duruşumuz aynıydı" haberi
23 Mayıs 2022 - 13:35

Survivor 2022 All Star'da yarışan ve adanın en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan Barıştırma Murat Yağcı, söylemleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Survivor'daki üstünlük adayını ifade eden Barıştırma Murat Yağcı, takipçileriyle soru yanıt yaptı. Takipçilerinin soruları üzerine Yağcı'nın Adem Kılıççı'yla ilgili açıklaması olay oldu.

SURVİVOR'DAKİ ŞAMPİYONLUK ADAYINI AÇIKLAMIŞTI

Survivor Barıştırma adadan döndükten sonradan pek açıklamada bulunmamıştı ama geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla, yarışmadaki şampiyonluk adayını açıkladı.

barış

Adem Kılıççı ile birlikte fotoğrafını paylaşan Uzlaşma Murat Yağcı paylaşımına, "Üstünlük yolunda yalnızca izliyoruz" ifadesini kullandı.

NİSA YÜZÜNDEN SURVİVOR'A SÜRDÜRMEK İSTEMEDİĞİNİ BELİRTMİŞTİ

Adada olduğu dönemlerde birçok psikolojik sıkıntı yaşamış ve parkuda istediği performansı sergileyemeyen Barış Murat Yağcı, yarışmada yer alan eski sevgilisi Nisa için olay sözler söylemişti.

barış1

Survivor Barışma, "İstemiyorum. Benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek. Benden bu dek! Olmuyor artık, zorlayamıyorum, çıkmıyor." açıklamalarıyla olay olmuştu.

ADEM'LE İLGİLİ İTİRAFI DURUM OLDU

Survivor Uzlaştırma Murat Yağcı, geçtiğimiz gün takipçileriyle sosyal ağ üzerinden soru yanıt yaptı. Survivor Uzlaşma 'Kimi destekliyorsun Survivor'da?' sorusuna verdiği yanıtla uyarı çekti.

barış murat yağcı

Barış açıklamasında Adem Kılıççı ile birlikte olduğu fotoğrafı paylaşarak, "Tshirtümüz bile aynıydı. Karakterimiz aynıydı, duruşumuz aynıydı. Hedefimiz aynıydı." diyerek şampiyonluk adayını net olarak belirli etti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum