Süper Lig devlerinin peşinde olduğu Halil Akbunar, Avrupa'ya açılıyor! İşte yeni durağı... haberi

Son dakika haberleri: Spor Toto 1'inci Lig'e düştükten daha sonra futbol şubesini devralan yabancı firma Sports Republic'i temsilen kulüpte en yetkili ad olacak İtalyan Roberto Gagliardi'nin İzmir'e gelmesiyle yeni sezon planlamasına başlayan Göztepe'de Halil Akbunar, Belçika yolcusu. TR.

Süper Lig devlerinin peşinde olduğu Halil Akbunar, Avrupa'ya açılıyor! İşte yeni durağı... haberi
28 Haziran 2022 - 19:13

Son dakika haberleri: Spor Toto 1'inci Lig'e düştükten daha sonra futbol şubesini devralan yabancı firma Sports Republic'i temsilen kulüpte en yetkili ad olacak İtalyan Roberto Gagliardi'nin İzmir'e gelmesiyle yeni sezon planlamasına başlayan Göztepe'de Halil Akbunar, Belçika yolcusu.

TRANSFERİ BİTMEK ÜZERE

e29r88sxiaqvfpu-1651575028

Yıllardır kulübün simge isimleri arasında gösterilmesine karşın geçen sezon taraftarın gözünden düşen 29 yaşındaki takım kaptanı, Westerlo'ya aktarma elde etmek üzere.

İRFAN CAN EĞRİBAYAT DA GİDİYOR

fenerbahceden_irfan_can_98b7f_800

Adı birçok kulüple anılan Halil için en önemli adayın Belçika ekibi olduğu, Westerlo'nun Göztepe'de kadro dışı kalan kaleci İrfan Can Eğribayat'ı da aktarma edebileceği öğrenildi.

ALTYAPISINDAN ÇIKTI

eytdvznxmaaq40f_jfif

Altyapısından çıktığı Göztepe'de 10 yıldır A takımda yer alan kanat oyuncusu Halil, 2'nci Lig, 1'inci Lig ve Süper Lig'de sarı-kırmızılı formayı giydi. Bir dönem A Ulusal Takım'a da seçilen Halil Akbunar, geçen sezon ligde 32 maçta 4 gol attı.

TRANSFERDE GÖZLER SOUTHAMPTON'DA, İLK NAMZET LIS

aa_27667321

Dün Urla Adnan Süvari Tesisleri'nde toplanan, yarın sezonun birincil antrenmanını yapacak Göztepe'de Lourency'nin sözleşmesinin feshedilmesiyle geçen sezondan kontratı süren 4 yabancı kaldı. Arslanagic kulüp ararken, Mihojevic, Baku ve Tijanic'le de yolların ayrılmasına belirli gözüyle bakılıyor. İngiltere Premier Ligi'ndeki Southampton'un da sahibi olan Rasmus Ankarsen'in şirketi Sports Republic'in Göz-Göz'e portföyündeki 8 yeni yabancıyı getirmesi bekleniyor. Altay'dan ayrılıp geçen günlerde Southampton'a imza atan Polonyalı kaleci Mateusz Lis'in adı da iyi tanıdığı Göztepe'ye kiralık gelebileceği şeklinde anılıyor. Ankersen, Lis'i geçen sezon Gürsel Aksel Stadı'ndaki Göztepe-Altay derbisinde izleyip beğendikten sonradan İngiltere'ye götürmüştü.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum