Süper Lig devi aradığı golcüyü sonunda buldu! Aaron Boupendza, Türkiye'ye geri dönüyor

Gol yollarında problem yaşamış Fenerbahçe'nin ara aktarma döneminde ilk hedefi kaliteli bir golcüyü takıma kazandırmak.

Süper Lig devi aradığı golcüyü sonunda buldu! Aaron Boupendza, Türkiye'ye geri dönüyor
15 Ocak 2022 - 17:36

Gol yollarında problem yaşamış Fenerbahçe'nin ara aktarma döneminde ilk hedefi kaliteli bir golcüyü takıma kazandırmak. Bu bağlamda teknik direktör İsmail Kartal'ın raporu doğrultusunda harekete geçen sarı-lacivertliler, Aaron Boupendza için nabız yokluyor.

KATAR EKİBİ, BOUPENDZA'YI SATMAYA HAZIR

Fanatik'in haberine tarafından, Boupendza, Türkiye ’ye dönmeye ve geçen sezon ara transfer döneminde kapısından döndüğü Fenerbahçe ’ye gelmeye sıcak bakıyor. 25 yaşındaki forveti kiralamak için Sarı-lacivertliler harekete geçti. Al-Arabi, sezon başında Boupendza için 4 milyon 250 bin euro ödemişti. Katar ekibi buna yakın bir rakama oyuncusunu satmaya hazır.

BONSERVİSİ DE ALINABİLİR

Oysa Fenerbahçe, birincil etapta kiralayıp, sezon sonunda, anlaşılacak yeni teknik adamın talebine tarafından bonservisini almayı planlıyor. Al-Arabi bunu kabul ederse, geçen sezonun Süper Lig gol karlı olan yıldız futbolcu ikinci yarıda Çubuklu formayı giyecek.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum