Sopranos ile tanınmıştı! Ünlü oyuncu Bruce MacVittie hayatını kaybetti - kars haber

Sopranos, Miami Vice, Person of Interest gibi dizilerde rol bölge Amerikalı meşhur şahsiyet oyuncusu Bruce MacVittie 65 yaşında hayatını kaybetti. Arasında The Sopranos, Law & Order ve American Buffalo'nun da olduğu çok sayıda yapımda irtifa bildiren meşhur oyuncu Bruce MacVİttie 65 .

Sopranos ile tanınmıştı! Ünlü oyuncu Bruce MacVittie hayatını kaybetti - kars haber
15 Mayıs 2022 - 01:03

Sopranos, Miami Vice, Person of Interest gibi dizilerde rol bölge Amerikalı meşhur şahsiyet oyuncusu Bruce MacVittie 65 yaşında hayatını kaybetti.

 Arasında The Sopranos, Law & Order ve American Buffalo'nun da olduğu çok sayıda yapımda irtifa bildiren meşhur oyuncu Bruce MacVİttie 65 yaşında aramızdan ayrıldı. Acı haberi eşi Carol Ochs duyurdu. Vefat nedeni ise açıklanmadı. Naked Angels'ın kurucu ortağı olan MacVittie, sahneye başta 1983'te American Buffalo'da çıktı. Oyunun başlamasının üzerinden 1 ay bile geçmeden James Hayden'ın Bobby rolünü üstlenmek zorunda kaldı. Bunun nedeni ise Hayden'ın fazla dozda uyuşturucudan hayatını kaybetmesiydi. Oyunda Al Pacino da rol alıyordu. daha sonra çoğu tiyatro şirketinin oyunlarında rol aldı. 

TV kariyeri ise 1981'de başladı. Barney Miller adlı sitcom'da rol aldıktan sonra aralarında Miami Vice, The Equalize, Spencer For Hire, LA Law, The Stand'in de olduğu bir fazla dizide oynadı. MacVittie, 2002'de The Sopranos'ta Danny Scalercio'yu canlandırdı. Law & Order'da isse 1991'de ilk kez gözüktü. 2021'de Law & Order: SVU'da da o vardı. Yeniden Person of Interest, Blue Bloods, The Deuce, Bull, The Way They See Akıl gibi dizilerde de oynayan MacVİttie ayrıca 54, Million Dollar Baby, The Doors, Fourth of July, Stonewall gibi filmlerde de irtifa gösterdi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum