Son dakika: TFF'nin kararı sonrası Fenerbahçe'de deprem! haberi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, teknik direktör Jorge Jesus ile çalışmalarına sürat kesmeden devam ederken, şampiyonluk hasretini dindirmek istiyor.

Son dakika: TFF'nin kararı sonrası Fenerbahçe'de deprem! haberi
28 Haziran 2022 - 14:11

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, teknik direktör Jorge Jesus ile çalışmalarına sürat kesmeden devam ederken, şampiyonluk hasretini dindirmek istiyor. Transferin en hızlı ekiplerinden biri olarak ön plana meydana çıkan Sarı-Lacivertliler, Lincoln Henrique ve Bruma transferlerinde mutlu sona ulaşırken Emre Mor transferinde de mutlu sona epeyce yakın.

öte yandan yaptığı transferler sonrası tanıdık olmayan sayısı 18'e yükselen Sarı-Lacivertli ekipte tanıdık olmayan sayısının düşürülmesi için kolları sıvadı. Belirlenmiş yolların ayrılacağı isimler belirlenirken yolların ayrılması istenen oyuncular için de arayış sürüyor.

TFF AÇIKLAMIŞTI!

huhuh

Türkiye Futbol Federasyonu'nda gerçekleştirilen tercih sonrası Mehmet Büyükekşi'nin seçilmesinin ardından yeni başkan başlangıçta tanıdık olmayan kuralına dair yapılan devlete ait açıklamada "2022 – 2023 Futbol Sezonunda Süper Ligde yabancı uyruklu futbolcu uygulamasının, geçen sezondaki gibi sahada müsabakaya sürekli kadroda benzer anda en fazla 8 yabancı uyruklu futbolcu bulundurulması koşuluyla, sözleşmesi devam edenler de dahil en fazla 14 tanıdık olmayan uyruklu futbolcunun kayıt edilerek A Takım ve Yarışma İsim Listesinde bulundurulması uygulamasının devam etmesine; buna ilaveten kulüplerin 21 yaş ve aşağı olmaları koşulu ile, U14 milli takımı dâhil elde etmek üzere ülkesinin ulusal takımlarında en az 10 müsabakada oynamış 3 tanıdık olmayan uyruklu futbolcu ile de sözleşme imzalayabilmelerine ve bu futbolcuları A Ekip Listesine yazabilmelerine, kulüplerin sahada müsabakaya devamlı kadroda benzer anda en fazla 8 yabancı uyruklu futbolcu bulundurmaları koşuluyla, müsabaka ad listesine en fazla 14 tanıdık olmayan uyruklu futbolcu yazabilmelerine..." kararı duyurulmuştu.

AYRILIKLAR YAKIN!

ook

1-8 Temmuz'da Avusturya'da kamp çalışmalarına devam edecek sarı-lacivertliler, oynanacak 2 hazırlık maçı öncesi teknik direktör Jorge Jesus'un raporu doğrultusunda takıma katılması istenen oyuncular için çalışmalarını sürdürürken ayrılması planlanan oyuncular için de planlar yapılıyor.

4'Ü KESİN 2'Sİ BELİRSİZ!

vdnvdnvd

Caulker, Meyer, Samatta ve Lemos'a kesinkes gidecek gözüyle bakılırken Tisserand ile Novak için ise girişimler devam ediyor. Sarı-lacivertli kulübün yolları ayırmak istediği oysa kontrattan nedeniyle beklemede olduğu Tisserand ve Novak için kulüp arayışları sürüyor.

Şu lahza 18 yabancısı yer alan Fenerbahçe'de bu sayının 12'ye düşürülmesi hedefleniyor. Sarı-lacivertliler tanıdık olmayan sayısını 12'ye düşürmesi durumunda 2 yabancı oyuncu takviyesi daha yapabilecek.

FORVET İÇİN JESUS'UN TALİMATI BEKLENİYOR!

Fenerbahçe'de forvet transferi için ise bekleyiş sürüyor. Teknik direktör Jorge Jesus, yeni sezon hazırlıklarını tamamlamadan forvet transferine sıcak bakmıyor. Yurt dışı kampındaki hazırlık maçlarında da takımı bakmak isteyen Jesus, forvet transferi için yönetime raporunu sunacak.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum