Son dakika: Talisca Galatasaray'da mı? ''Galatasaray'a gelmek için maçta şike yaptı'' haberi

Son dakika haberleri...

Son dakika: Talisca Galatasaray'da mı? ''Galatasaray'a gelmek için maçta şike yaptı'' haberi
28 Haziran 2022 - 09:02

Son dakika haberleri... Anderson Talisca bu defa attığı golle değil yaptığı hareketle sosyal medyada gündeme oturdu. Adı Galatasaray ile anılan ve kiralık olarak Türkiye'ye geri döneceği konuşulan Talisca, kulbünün Al Fatih'le oynadığı maçta takımını 10 kişi bıraktı.

SON DAKİKA: TALISCA, GALATASARAY'A GELMEK İÇİN ŞİKE YAPTI

4240868d8fe141bfb85d3d9761be500d

Takımının 58. dakikada kazandığı penaltıyı gole çeviremeyen Brezilyalı yıldız bu olaydan 15 dakika daha sonra da kırmızı kart gördü. oldukça morali bozuk ve sinirli olduğu gözlenen Talisca için sosyal medyada çoğu bahis ortaya atıldı. Bazı taraftarlar Talisca için "Galatasaray'a varmak için hile yapıyor. Talisca'nın penaltı kaçırdığı ne zaman görülmüş? üstelik kırmızı kart görüyor..." biçiminde yorumlar yaptı.

GALATASARAY'IN TALISCA PLANI HAZIR

FWPeQdpX0AAnNpw

Galatasaray, yılda net 6.5 milyon Euro alan Talisca için Al Nassr'a, "Ücretinin yarısını siz, yarısını biz karşılayalım" teklifini yapacak. Suudi Arabistan ekibinden olumlu sinyal alınırsa, Brezilyalı futbolcuya 2.5 milyon Euro ve 750 bin Euro tutarında bonuslar önerilecek. 2.5 milyon Euro Galatasaray'ın kasasından çıkacak, 750 bin Euro ise sponsorlar kadar karşılanacak.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum