Son dakika: Sörloth mu, Dzyuba mı derken Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Lassina Traore ile anlaşma tamam... haberi

Son dakika haberleri: Hücum hattına transfer için birçok ismi takibe bölge ve girişimlerde yer alan Fenerbahçe için sürpriz bir iddia gündeme geldi.

Son dakika: Sörloth mu, Dzyuba mı derken Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Lassina Traore ile anlaşma tamam... haberi
21 Mayıs 2022 - 18:32

Son dakika haberleri: Hücum hattına transfer için birçok ismi takibe bölge ve girişimlerde yer alan Fenerbahçe için sürpriz bir iddia gündeme geldi. Rusya'nın Ukrayna'ya askeri müdahalesi sonrasında ülkede futbol durmuş ve Ukrayna ekiplerinde yer alan tanıdık olmayan oyuncuların birçoğu diğer takımlara satılmış veya kiralanmıştı.

FIRSAT TRANSFERİ

E7FWuOJWYAAQ2Ig

Ülke basınında ve Afrika'dan çoğu kaynakta yer alan güya; sarı-lacivertliler fırsat transferine imza atmaya hazırlanıyor. Kanarya'nın, Shakhtar Donetsk'in Burkina Fasolu golcüsü Lassina Traore'yi renklerine bağlayacağı öne sürüldü.

SEZON BİTER BİTMEZ RESMİYET KAZANACAK

E4LM8hGXoA0Rzb_

Fenerbahçe ile Shakhtar'ın, 21 yaşındaki forvetin satın alma opsiyonuyla kiralanması için her konuda anlaşmaya vardığı belirtildi. Traore'nin de sarı-lacivertliler ile el sıkıştığı, Kanarya'nın Şampiyonlar Ligi biletinin garantilenmesinin peşinde transferin resmiyet kazanacağı belirtildi.

HAZİRANDA ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR

E4QvoH8XwAcUgwQ

Traore, 16 yaşındayken Ajax'ın Güney Afrika'daki takımı Ajax CT'ye transfer olmuştu. Başarılı oyuncu buradaki üstteki düzey performansının peşinde 2019'da Hollanda ekibinin altyapısına alındı. Traore, bu sezonun başında ise 10 milyon euroya Shakhtar'a gitti. Genç yıldızın Ukrayna macerası mükemmel başladı. Traore, 14 devlete ait maçta 9 kez ağları sarstı. Ama 28 Eylül'de büyük bir şanssızlık yaşamış Burkina Fasolu golcü dizinden sakatlandı. Traore'nin haziranda çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum