Son dakika: Milli Takım'da skandal olay! Mert Hakan Yandaş iddiası ortalığı kasıp kavuracak cinsten... haberi

Ulusal Ekip için ortaya atılan iddia sosyal medyayı salladı.

Son dakika: Milli Takım'da skandal olay! Mert Hakan Yandaş iddiası ortalığı kasıp kavuracak cinsten... haberi
25 Mayıs 2022 - 11:08

Ulusal Ekip için ortaya atılan iddia sosyal medyayı salladı. Stefan Kuntz'un tercihleri eleştirilmeye devam ediyor... Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci'nin, A Ulusal Ekip aday kadrosunda yer almaması keza yönetimin hem teknik heyetin tepkisini çekti. Son ayların en formda isimleri olmasına rağmen aday kadroda olmamaları iki oyuncunun da moralini bozdu.

BERKAN'A GÖNDERME YAPTI

galatasarayli-berkan-kutlu-ya-tev-talip_d7f22

Sabah'ın haberine tarafından; Mert Hakan Yandaş'ın Galatasaray'da top koşturan Berkan Kutlu'ya göndermede bulunduğu iddia edildi. Mert Hakan, "Bireysel olarak son aylarda ligin en formda oyuncularından biriyim. Türk oyuncular arasında asist kralıyım (9). Gerçi tercih edilmiyorum. Benim yerime boy yarışında aylardır olmayan takımların oyuncuları tercih ediliyor" diye gösterdiği öne sürüldü.

"GİYDİKLERİ FORMAYI ÇIKARSINLAR!"

aa_25628497

Yıldız futbolcunun, "Namzet kadroya gidebilmem için daha ne yapmam lazım bilemiyorum... A Ulusal Takım'a seçilmem için Fenerbahçe'den ayrılmam mı gerekiyor? Seçilmeme kararına 'Fenerbahçeli olmam' açık havada diğer bir sebep bulamıyorum, varsa bunu bana biri açıklasın. Futbolu, futboldan gelmiş insanların yönetmesini istiyoruz. Fakat onlar da geçmişte giydikleri formaları bir türlü çıkaramıyorlar" sözleriyle Hamit Altıntop'a göndermede bulunduğu öne sürüldü.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum