SON DAKİKA | Marmaris'teki orman yangınıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı! Bakan Soylu: Şüpheli itiraf etti haberi

Son dakika haberi: Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınıyla ilgili kayda değer bir gelişme yaşandı.

SON DAKİKA | Marmaris'teki orman yangınıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı! Bakan Soylu: Şüpheli itiraf etti haberi
23 Haziran 2022 - 21:47

Son dakika haberi: Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınıyla ilgili kayda değer bir gelişme yaşandı. Orman yangınına ilişkin bir kişi gözaltına alındı. Bakan Soylu, şüpheli ve olayı gerçekleştirme sebebiyle alakalı bilgi verdi. İşte son dakika Marmaris orman yangını haberinin bütün detayları...

BAKAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, “1988 doğumlu S.A. isimli şüpheli itiraf etti. Olay uygun iki adet yakıt bidonu ele geçirildi. Kararsız aile arasındaki ticari bir husumetten dolayı olayı gerçekleştirdiğini söyledi. Hatta kendisini öldürmek istediğini de belirtti. şimdi şüpheli gözaltında” dedi.

marmaristeki-orman-yangininda-3uncu-gun-alevler-5-noktada-ilerliyor-8-_4587_dhaphoto1

Orman yangınının başladığı Küfre mevkisinde yakalanan şüphelinin durum hemencecik alkollü olduğu da öğrenildi. öte yandan
34 yaşındaki şüphelinin Marmaris doğumlu olduğu belirtildi.

MARMARİS YANGININDA SON ŞART

Hisarönü Mahallesi Bördübet mevkisinde salı günü akşam saatlerinde başlayan ve halen devamlı yangına havadan ve karadan müdahaleler sürerken duman ve küller rüzgarın etkisiyle ilçe merkezine dek geldi. Körfez ve karada duman etkin olurken sokak ve sokaklarda küller birikti.

Yangının Muğla Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Uyumlu Depolama Tesisi yakınlarına kadar gelmesi üstüne Asparan mevkisinden ilçe merkezine gelen yol trafiğe kapatıldı. İlçe merkezine ulaşım İçmeler Mahallesi'nden sağlanıyor. (İHA/DHA/AA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum