Son dakika: Jülide Kural, Kadir İnanır'ın son durumunu paylaştı

Cumartesi günü aniden fenalaşan Kadir İnanır, Muğla'dan ambulansla Denizli'ye getirilmişti.

Son dakika: Jülide Kural, Kadir İnanır'ın son durumunu paylaştı
25 Kasım 2021 - 15:58

Cumartesi günü aniden fenalaşan Kadir İnanır, Muğla'dan ambulansla Denizli'ye getirilmişti. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen 72 yaşındaki ressam sanatçı, bir gün sonra da bir anda beyin kanaması geçirmişti. Ameliyata alınan Kadir İnanır, başarılı geçen operasyonun arkasında yoğun bakıma alınmıştı.

619b57d55cf3b026d8d5512e

İnanır'ın hayat arkadaşı Jülide Kural, ressam sanatçının afiyet durumuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Kadir İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisinin olumlu sonuç vermesinin ardındaki sıradan odaya alındığını açıklayan Kural, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

"Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibarıyla tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden bayağı odaya alınmıştır. Zihin ve ceset fonksiyonları tamamiyle sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir oysa Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin elbette ilk önce doktorları edinmek üzere tüm sağlık durumu çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci de büyük bir çabuk olumluya dönüştürmektedir. Hem sürecin hassasiyeti ayrıca de pandemi nedeniyle maalesef ama ziyaretçi kabul edilmemektedir. böylece sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz.”

ki

Ressam sanatçının doktorlarıyla sohbeti esnasındaki bir sözünü de aktaran Jülide Kaide, "Sevgi emektir... Sözünün doğruluğunu bir kere daha anlıyorum' dedi. Sevgi emektir! Saygılarımla..." ifadelerini kullandı.

HAYRANLARI HASTANEYE GELDİ

ÖTE TARAFTAN iki gün önce yemek yemek yediği ve konuşmaya da başladığı belirli Kadir İnanır'ın vücudunu hareket ettirdiği, yoğun bakımdaki durumuna göre bitmiş özel odaya alınabileceği belirtilmişti. İnanır'ın sağlık durumunu merak edip, hastaneye gelen hayranları ise bir an önce sağlığına kavuşup, hastaneden taburcu olmasını bekliyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum