Son dakika: Galatasaray'ın kaderi bu olaya bağlı! 20 gün içinde para bulunmazsa... haberi

Son dakika haberleri...

Son dakika: Galatasaray'ın kaderi bu olaya bağlı! 20 gün içinde para bulunmazsa... haberi
25 Mayıs 2022 - 13:50

Son dakika haberleri... Galatasaray tarihi bir cezayla aleyhinde karşıya geldi. Mostafa Mohamed'in alınan bonservisi her geçen gün sarı-kırmızılı ekibi pişman etmeye devam ediyor. 4 milyon euro'luk ödemeyi hala yapmayan Galatasaray FIFA'lık olabilir.

FIFA'YA GİTME TEHDİDİ

1faa89a008714d1abfb506108cbe46fc

Mostafa Mohamed'i Galatasaray'a gönülsüz saptamak zorunda kalan Zamalek kulübü harekete geçti ve Galatasaray ’a dikkat faksı çekti. Taraflar arasındaki sözleşmedeki maddeye kadar 1 Temmuz 2022 ’ye dek süresi olan Galatasaray Kulübü ’ne, Zamalek çoktan FIFA ’ya gitme tehdidinde bulundu.

Mısır Kulübü ’nün 4 milyon dolarlık bonservis bedelinin 1 Temmuz ’a değin yatırılmaması halinde FIFA ’ya başvuracağını açıkça dile getirdiği belirtildi.

MEVCUT YÖNETİMİN ELİ KOLU BAĞLI

burak_elmas_ben_d02e9_800

Zamalek ’in FIFA ’ya başvuru yapması ve haklı bulunması durumunda ise Galatasaray ’a transfer cezası gelmesi muhtemel... Mart ayında yapılan mali genel kurulda bütçe yetkisi alınamadığı için Mostafa Mohamed transferi için çözüm de üretilemezken, göreve gelecek olan yeni başkan ve ekibinin bu problemi ivedilikle çözmesi gerekecek.

Olası bir cezayla karşı karşıya kalmamak için takriben 66 milyon TL yapan bu tutarı Galatasaray ’ın yeni yönetiminin 20 gün içinde bulup ödemesi gerekecek.

(Spor Arena)


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum