Son dakika: Galatasaray'da Fatih Terim seçime girecek mi? Dikkat çeken detay... - kars haber

Son dakika: Burak Elmas ve yönetiminin yönetimsel yönden ibra edilmediği Galatasaray'da roller değişiyor.

Son dakika: Galatasaray'da Fatih Terim seçime girecek mi? Dikkat çeken detay... - kars haber
31 Mart 2022 - 10:05

Son dakika: Burak Elmas ve yönetiminin yönetimsel yönden ibra edilmediği Galatasaray'da roller değişiyor. Camia içerisindeki kulislerde Elmas'ın ibra edilmemesinin en büyük sebeplerinden birisinin Fatih Terim ile yolları ayırması olarak gösterildi. Torrent seçimiyle de tenkit oklarını üzerine çeken Elmas, genel kurul göre kızağa çekilirken hemen gözler 30 Nisan'da yapılacak genel kurula ve Fatih Terim'e çevrildi.

Galatasaray'da yapılacak tercih öncesinde Fatih Terim'in önünde iki yol var. Ya yeni seçilecek başkanla el sıkışıp yeniden takımın başına geçecek veya başkan olup kulübün başına... İlk olasılık baskı görünüyor. Çünkü bu kez başkan adaylarının tek hoca tercihi yok...

YÖNETİM KURULU LİSTESİ BİLE HAZIR

TERR

Taraftarlar, başkan adayı olması için sosyal medyada kampanya başlattı. Ilk Olarak Ahmet Ulu Ocaklı almak üzere o kadar fazla kongre üyesi de Terim'e, "Takımın başında büyük başarılara imza attım. Bundan Böyle başkan olmanın zamanı geldi" ifadesini kullandı.

KARARINI VERECEK

_0fe42_800 (1)

Dinçer Azaphan, Erden Timur hatta Bahattin Demirbilek gibi isimlerin, Terim'in mümkün yönetimine girmeye hazırlanmış olduğu belirtiliyor. Karar arifesinde olan Fatih Terim'in de namzet olmaya sıcak baktığı ve üstünde genel bir uzlaşı olduğu takdirde seçime namzet olarak girmeyi önemli ciddi düşündüğü gelen haberler arasında... Başarılı hocanın kararını birkaç gün içinde vermesi bekleniyor.

GENEL KURUL'A KATILMADI

FIPjnu-XIAEume3

Fatih Terim, teknik direktörlük görevinden alınmasının arkasından sessizliğe büründü. Burak Elmas'ın kendisini hedef alan sözlerine dahi yanıt vermeyi seçim etmeyen Terim, bu süreçte üyeleri etkilememek için son Divan Kurulu ve Genel Kurul Toplantısı'na katılmadı.

"ETRAFLICA KONUŞAMADIK"

kapak_131236

Fatih Terim'e yakınlığıyla aşina Rezan Epözdemir, başkan adaylığıyla ilgili açıklamada bulundu. Epözdemir'in "Başkanlık konusunu hocamla etraflıca konuşmadık" sözleri Terim'in adaylığının gündemde olduğu biçiminde yorumlandı.

"GALATASARAYLILAR DAIMA KUCAK AÇAR"

Epözdemir hem, "Fatih Terim, Galatasaray'ın her kademesinde ödev yapabilecek kalitede birisi. Nerede hizmet vermek isterse Galatasaraylılar ona defalarca kucak açar" diye konuştu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum