Son dakika: Fenerbahçe'de sır gibi saklanan sol bek transferi ortaya çıktı: Welington! Ferdi Kadıoğlu detayı... haberi

Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın ayrılığı sonrasında teknik direktör Jorge Jesus ile 1 takvim kontrat imzalanmış ve transfer çalışmalarına Portekizli hocanın verdiği liste doğrultusunda başlanmıştı.

Son dakika: Fenerbahçe'de sır gibi saklanan sol bek transferi ortaya çıktı: Welington! Ferdi Kadıoğlu detayı... haberi
28 Haziran 2022 - 18:57

Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın ayrılığı sonrasında teknik direktör Jorge Jesus ile 1 takvim kontrat imzalanmış ve transfer çalışmalarına Portekizli hocanın verdiği liste doğrultusunda başlanmıştı. Lincoln Henrique ve Armindo Bruma ile kadrosunu güçlendiren sarı - lacivertlilerde taraftarlar, yapılacak olan öteki transferleri bekliyordu.

NOVAK YETERSİZ BULUNDU

3aec5a89-8e71-4c13-b581-65f84f4e07ee

Göreve geldiğinden beri takımının başında iki hazırlık maçına çıkan ve oyuncularını yakından görme fırsatı yakalayan Jorge Jesus, karşılaşmalarda sol bekte atama yapan Filip Novak'ın performansını yetkisiz bulmuş ve bu bölgede Ferdi Kadıoğlu ile rekabet edebilecek bir oyuncunun transferini istemişti.

SÜRPRİZ İSİM ORTAYA ÇIKTI

Ey_Hq7XXIAAwhmY

Deneyimli teknik direktörün verdiği liste ve talepleri doğrultusunda hareket eden Fenerbahçe'nin gündemine Sao Paulo'da forma giyen Welington'un geldiği öğrenildi.

KULÜBÜYLE TEMASA GEÇİLDİ

Ey-3hi4WEAQP87k

Sarı - lacivertli yönetimin, Brezilya kulübüyle temasa geçtiği ve oyuncunun transferi için zorunlu şartları öğrendiği belirtildi.

FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ

Ey-3hi6WYAUuEPM

Fenerbahçe'nin aktarma etmek istediği Welington için Belçika Ligi ekiplerinden Standard Liege'in de devrede olduğu kaydedildi.

MAKSAT YÜKSEK BONSERVİS

Eq-tQWsXIAIZM9s

Sarı - lacivertlilerin Welington transferini gerçekleştirerek gelecekte oyuncuyu yüksek bir bonservis bedeline satmayı hedeflediği de aktarıldı.

Geride bıraktığımız sezon 22 devlete ait maça meydana çıkan 21 yaşındaki futbolcu, 1 gol - 2 asistlik bir performans sergiledi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum