Son dakika! Erling Haaland, çocukluk hayaline kavuştu! Babasının izinden giderek Manchester City'ye imzayı attı! - kars haber

Manchester City, Erling Haaland'ın transferi için Dortmund'la prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

Son dakika! Erling Haaland, çocukluk hayaline kavuştu! Babasının izinden giderek Manchester City'ye imzayı attı! - kars haber
10 Mayıs 2022 - 19:48

Manchester City, Erling Haaland'ın transferi için Dortmund'la prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı. İngiliz devi, Erling Haaland'ın 1 Temmuz itibarıyla kadroya dahil edileceğini açıkladı!

HAYALİ GERÇEK OLDU

FSZ1lHRXsAEHo5Y

Manchester City taraftarı olan Erling Haaland, Dortmund ile yaptığı görüşmeler sonrası bu transferde rahatlık istedi. Alman devi de Haaland'ın bu talebine yeşil ışık yaktı.

BABASI DA CITY FORMASI GİYİYORDU

FSZ4YKIXsAADfwL

Alf-Inge Håland, bir dönem Manchester City forması giymiş ve taraftarların fazla sevdiği isimlerin başında geliyordu. Haaland'ın City'ye transferi bu sebeple daha basit oldu.

BONSERVİSİ ŞAŞIRTTI

FSZ3DaZX0AAoGI5

Manchester City, bu aktarma için Haaland'ın 75 milyon euro olan özgür kalma bedelini ödeyecek. İngiliz devi, Haaland'a takvim 30 milyon euro ücret ödeyecek.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum