SON DAKİKA: Dursun Özbek sözünü tuttu! Galatasaray'da ilk transfer uçağı indi! haberi

Yeni sezonda mutlak şampiyon elde etmek isteyen Galatasaray'da gündem hayli yoğun, Sarı-kırmızılı ekipte Burak Elmas'ın arkasından başkanlık koltuğunun yeni sahibi olan Dursun Özbek, ilk iş olarak teknik direktör belirsizliğini ortadan kaldırdı. İLK SALDIRI: TEKNİK DİREKTÖR G.

SON DAKİKA: Dursun Özbek sözünü tuttu! Galatasaray'da ilk transfer uçağı indi! haberi
25 Haziran 2022 - 11:34

Yeni sezonda mutlak şampiyon elde etmek isteyen Galatasaray'da gündem hayli yoğun, Sarı-kırmızılı ekipte Burak Elmas'ın arkasından başkanlık koltuğunun yeni sahibi olan Dursun Özbek, ilk iş olarak teknik direktör belirsizliğini ortadan kaldırdı.

İLK SALDIRI: TEKNİK DİREKTÖR

nonon

Geldiği günden bu yandan beklentileri bir türlü karşılayamayan İspanyol çalıştırıcı Donemek Torrent ile yolları ayıran Özbek, takımı Sarı-Kırmızılılar'ın efsane isimlerinden olan Okan Buruk'a itimat ederken, genç çalıştırıcı ile 1+1 yıllık kontrat imzalandı. Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Özbek kendisine yöneltilen aktarma sorularının üstüne "Uçaklar ne vakit inecek? Geçmişten gelen tecrübelerimiz var. Galatasaray'ın son 10 yılda yaşadıkları var. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarımızın amacı bulunuyor. Sportif başarı ve finansal yapıyı sürdürülebilir bir ülkü getirmek istiyoruz."

"GEREKENİ YAPARIZ"

bnujb

"Geleceğimizi feda etmeden transferleri yapacağız." diyen Dursun Özbek "Bize güvenin. Deneyimlerimiz duruyor. Aynı başarıyı bu sene gösterilmek istiyoruz. Galatasaray'ı sevenleri mutlu eden kadroyu oluşturacağız. Çalışmalarımız hocamızın da katılmasıyla zinde. Gerekeni yaparız." ifadelerini kullanmıştı.

İLK UÇAK İNDİ!

a1

Hal böyleyken transfer döneminin paylaşılamayan ismi olan Abdülkerim Bardakcı transferi ile ilgili ezeli rakipleri Beşiktaş ve Fenerbahçe ile yarışan Galatasaray'da Özbek sözünü tuttu ve Galatasaray için ilk uçak indi. Konyaspor'daki performansıyla dev kulüpleri peşine takan Bardakcı, Sarı-Kırmızılı ekip ile 3+1 yıllığına uzlaşma sağlarken İstanbul'a geldi.

23.50 UÇAĞIYLA GELDİ!

a2

23.50 uçağı ile İstanbul'a gelen 27 yaşındaki futbolcu "Şu lahza değişik duygular içindeyim. Bildiğiniz gibi Konya, doğup, büyüdüğüm memleketim. Çok şükür hedeflerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde mutluyum. Çünkü benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağladı. koskocoman bir camiaya gidiyorum. Türkiye'nin en büyük futbol takımlarından birisi. Natürel buradan buruk bir neşeyle ayrılıyorum" ifadelerini kullandı.

"OKAN ÖĞRETMEN İLE ÇALIŞACAK OLMAKTAN MUTLUYUM"

popo

Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray ’la bugün kontrat imzalayan teknik direktör Okan Buruk ile çalışacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Bardakcı, ''Okan hocayı fazla seven ve beğenen birçok insan duydum. Çoğu kişi Okan hocayla amaçlamak istiyordu. Bana da hemen niyetlenmek nasip olacak" diyerek sözlerini noktaladı.

İMZA AN MESELESİ!

oıjoı

Başarılı savunmacının bugün gerçkelştirilecek olan sağlık kontrollerinin arkasında kendisini Sarı-Kırmızılı camiaya bağlayacak olan imzayı atması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon çıktığı 34 maçta 5 gol, 4 asistle oynayan başarılı stoper, yaptığı çıkışla A Ulusal Ekip daveti de almıştı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum