Son dakika: Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ölümü sonrası canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağlamıştı: "Bekle beni orada bekle geliyorum" haberi

Son dakika: Türk sinemasının efsane ismi Cüneyt Arkın 85 yaşında hayatını kaybetti.

Son dakika: Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ölümü sonrası canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağlamıştı: "Bekle beni orada bekle geliyorum" haberi
28 Haziran 2022 - 14:05

Son dakika: Türk sinemasının efsane ismi Cüneyt Arkın 85 yaşında hayatını kaybetti. Cüneyt Arkın'ın ölümü sonrası filmleri, yaptıkları her tarafta gündeme geldi. Cüneyt Arkın son olarak Yeşilçam'ın sanatçı oyuncusu Fatma Girik'in vefat haberini alınca yıkılmıştı. O anlar bitmiş gündeme geldi.

Acı haberin arkasından canlı yayına bağlanan Cüneyt Arkın, gözyaşlarına boğulmuştu.

"BEKLE BENİ FATMA"

Canlı yayında gözyaşları içinde Fatma Girik'i anlatan Arkın, "İnanamıyorum ya bir dönem gitti. İçim yanıyor nasıl dayanırım bu acıya ah Fatmacığım ah Fatmacığım. Sen ne iyi bir insandın, ne kadar zariftin, dosttun. Ne güzel mavi mavi bakardın, nur içinde yat" diye konuştu.

Canlı yayında konuşurken fenalaşan Arkın, "Fatma'm bekle beni orada bekle geliyorum" deyip telefonu kapatmıştı.

Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi sonrası sosyal medyada bu sözler her tarafta gündem oldu. Arkın'ın bu sözlerini duyanlar "Kavuştular" yorumlarında bulundu.

1

2

3

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum