Son dakika: Beşiktaş camiası, Gaziantep FK galibiyeti sonrası ayaklandı! "Son damla da taştı! TFF'ye sesleniyorum..."

Süper Lig'in 21.

Son dakika: Beşiktaş camiası, Gaziantep FK galibiyeti sonrası ayaklandı! "Son damla da taştı! TFF'ye sesleniyorum..."
14 Ocak 2022 - 23:59

Süper Lig'in 21. haftasında Beşiktaş, sahasında Gaziantep FK'yi 1-0 mağlup ederken karşılaşmanın arkasında siyah-beyazlılar hakem yönetimine tepki gösterdi. Açıklamalarda bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, VAR sisteminin tartışılır ayla geldiğini belirtirken TFF'ye seslendi.

"BELKİ DE ÇOCUKLARIMIZIN EMEKLERİNİ HEBA EDECEK"

VAR tarafından es geçilen pozisyonlar olduğunu bildiren Emre Kocadağ, "Başkanımızın daha dün söylemesi, VAR'a uyarı çekmesi, VAR'da amaç ararız demesi. 1-0 kazanmamıza rağmen VAR tarafından es geçilen fazla ciddi kararlar var; belki de çocuklarımızın emeklerini heba edecek." dedi.

"VAR SİSTEMİ ARTIK TARTIŞILIR AYLA GELDİ"

Bu sezon VAR'dan azami mağdur olan takım olduklarını açıklayan Kocadağ, "VAR sistemi bundan böyle tartışılır ışık halkası geldi. İzleyerek bu pozisyonları es aşmak iyice bir maksat durumuna geldi. Beşiktaş takımı, bu yıl itibarıyla en fazla mağdur olan ekip oldu bu konuda." ifadelerini kullandı.

"SON DAMLA DA TAŞTI"

ÖTE TARAFTAN Kocadağ, TFF'ye çağrıda bulunurken, "TFF'ye sesleniyorum, sizler de bizler de bu durumdan mağdur olacağız. Son damla da taştı. Bu konuda TFF'nin bir hücum yapması lüzumlu." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum