Son dakika: Beşiktaş camiası, Gaziantep FK galibiyeti sonrası ayaklandı! "Son damla da taştı! TFF'ye sesleniyorum..."

Süper Lig'in 21.

Son dakika: Beşiktaş camiası, Gaziantep FK galibiyeti sonrası ayaklandı! "Son damla da taştı! TFF'ye sesleniyorum..."
14 Ocak 2022 - 22:54

Süper Lig'in 21. haftasında Beşiktaş, sahasında Gaziantep FK'yi 1-0 mağlup ederken karşılaşmanın peşinde siyah-beyazlılar hakem yönetimine karşı çıktı. Açıklamalarda yer alan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, VAR sisteminin tartışılır hale geldiğini belirtirken TFF'ye seslendi.

"BELKİ DE ÇOCUKLARIMIZIN EMEKLERİNİ HEBA EDECEK"

VAR kadar es geçilen pozisyonlar olduğunu bildiren Emre Kocadağ, "Başkanımızın daha dün söylemesi, VAR'a uyarı çekmesi, VAR'da niyet ararız demesi. 1-0 kazanmamıza karşın VAR kadar es geçilen fazla önemli kararlar var; olur ya de çocuklarımızın emeklerini heba edecek." dedi.

"VAR SİSTEMİ ARTIK TARTIŞILIR HALE GELDİ"

Bu sezon VAR'dan maksimum mağdur olan ekip olduklarını ifade eden Kocadağ, "VAR sistemi bundan böyle tartışılır hale geldi. İzleyerek bu pozisyonları es devretmek ayrıntılarıyla bir hedef durumuna geldi. Beşiktaş takımı, bu yıl itibarıyla en fazla mağdur olan takım oldu bu konuda." ifadelerini kullandı.

"SON DAMLA DA TAŞTI"

ÖTE YANDAN Kocadağ, TFF'ye çağrıda bulunurken, "TFF'ye sesleniyorum, sizler de bizler de bu durumdan mağdur olacağız. Son damla da taştı. Bu konuda TFF'nin bir atak yapması lazım." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum