Son dakika: Beşiktaş'a Instagram'dan veda etti! Oğuzhan Özyakup dönemi sona erdi... haberi

Son dakika haberleri: Bu sezon taraftarların beklentisinin altında kalan Beşiktaş'ta yeni sezon yapılanması için çalışmalar devam ediyor.

Son dakika: Beşiktaş'a Instagram'dan veda etti! Oğuzhan Özyakup dönemi sona erdi... haberi
25 Mayıs 2022 - 18:45

Son dakika haberleri: Bu sezon taraftarların beklentisinin altında kalan Beşiktaş'ta yeni sezon yapılanması için çalışmalar devam ediyor. Teknik direktör Valerien Ismael'in raporu doğrultusunda harekete geçen Beşiktaş'ta sıcak bir gelişme yaşandı.

Siyah - beyazlılarda son dönemlerdeki performansıyla eleştiri oklarının hedefinde olan Oğuzhan Özyakup'tan flaş bir paylaşım geldi.

Ulusal futbolcu, 10 sezon formasını giydiği Beşiktaş'a Instagram'dan yaptığı paylaşımla veda etti.

İŞTE ÖZYAKUP'UN SÖZLERİ...

20211223_2_51441573_71898806 (1) (Large)

İlk imzamı dün gibi hatırlıyorum. 19 yaşındaydım. Kalbim Beşiktaş demişti. O günkü heyecanımı katiyen betimleme edemem. İlk senem Feda senesiydi. Feda ederek başlamıştı yolculuğumuz. Fazla zorlu, fazla yorucu lakin bir o kadar da her dakikası her anı keyifli geçen ilk seneler bana çok şey kattı, fazla şey öğretti.

Statsız geçen senemizde bütün maçlarımızı deplasmanda oynamanın yorgunluğunu, hepimizin içindeki umut ve yolun sonundaki ışığı görmemiz alıyordu. O sene fazla özeldi. 2015-2016 sezon başı kampında şampiyonluğumuzu bildiri etmiştik biz. O yıl, hayatımda daha önce yaşamadığım bazı ve aile ortamıyla çok özel bir şampiyonluğa imza attık. Statsız geçen koca bir sezon sonunda stadımızda birincil şampiyonluğu yaşamak kimsesiz unutulmaz bir başarı oldu hepimize. O sene bizi birbirimize daha da kenetledi, motive etti.

aa_26875795_1652339005

Takım olarak, kulüp olarak fazla güzel geçen yeni bir sezon sonunda gelen 2. Üstünlük, 3. Yıldız ve Avrupa başarılarımız tesadüf değildi. Keza Türkiye ’de hem Avrupa ’da anlattığımız çok güzel, fazla özel bir hikayemiz vardı. Oynarken keyif alıyorduk, keyif aldıkça daha iyi oynuyorduk.

İnsan içinde yaşarken anlayamıyor ara sıra bazı anların bazı zamanların ne değin özel olduğunu. Olur Ya de böylece o dönemlerde yaşadığım mental ve somut yorgunluk ve baskıyla başa çıkarken zorlandım, hatalar yaptım. Hemen dönüp düşününce hepsi hayat tecrübesi oldu bana. Düştüm, kalktım, bocaladım. Ama hepsinden öte Beşiktaş forması giydiğim her saniye çalışmaktan ve inanmaktan hiç vazgeçmedim.

10 yıl, 5 kupa, 3 üstünlük… Binlerce an ve anı…

19 yaşında bir çocuk olarak kapısından girdiğim, anne sevgisi gibi karşılıksız sevdiğim kulübümden, Beşiktaş ailemden bugün 29 yaşında olgun bir insan olarak çıkıyorum.

Birlikte yaşadığımız ve birbirimize yaşattığımız tüm o özel duygular için fazla teşekkürler.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum