Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Akaryakıta yeni zam! LPG fiyatı... haberi

Son dakika: Mazot fiyatları üzerinde ilk elden etkisi olan Brent petrolün piyasadaki durumu ve dolar kurundaki yükseliş sonrası akaryakıt fiyatları araştırılıyor.

Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Akaryakıta yeni zam! LPG fiyatı... haberi
25 Mayıs 2022 - 11:03

Son dakika: Mazot fiyatları üzerinde ilk elden etkisi olan Brent petrolün piyasadaki durumu ve dolar kurundaki yükseliş sonrası akaryakıt fiyatları araştırılıyor. Brent petroldeki yükseliş sonrası akaryakıt fiyatlarında zam bekleniyor. Perşembe gününden geçerli almak üzere LPG'ye 36 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Yakıt ve motorin gruplarında ise fiyat değişikliği beklenmiyor. Son olarak; 21.05.2022 Cumartesi gününden geçerli almak üzere yakıt grubunda 1,02 fiyat indirim meydana gelmiş, fiyat değişikliği pompa fiyatlarına yansımıştı.

benzin10

OTOGAZA ZAM GELİYOR

26.05.2022 Perşembe gününden geçerli olmak üzere otogazda 36 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Benzin ve motorin gruplarında ise fiyat değişikliği beklenmiyor.

BENZİN VE MOTORİNDE İNDİRİM VAR MI?

Benzine cumartesi günü yapılan 1,02 liralık zamla birlikte, benzin fiyatları motorini geride bırakmıştı.

Bu hafta yakıt ve motorin grubunda bir fiyat artışı veya indirim gerçekleşmedi.

Güncel mazot pompa fiyatlarına kadar;

İstanbul'da motorin litre fiyatı 22,08 liradan satılıyor.

Benzinin litresi sıradan 22,86 satılıyor.

benzin4

EPGİS İNDİRİM VE ZAMMI HALA DUYURMUYOR

EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının arkasından sendika, dava süreci sonlanana dek akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum