Son dakika: Ali Koç, Joachim Löw'le görüştü! İşte Alman hocanın Fenerbahçe'den talepleri

Fenerbahçe'den son dakika haberleri gelmeye devam ediyor...

Son dakika: Ali Koç, Joachim Löw'le görüştü! İşte Alman hocanın Fenerbahçe'den talepleri
15 Ocak 2022 - 16:32

Fenerbahçe'den son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Fenerbahçe'de 2022/2023 sezonu için incelemeler şimdiden başladı. Sarı-lacivertliler geçici olarak İsmail Kartal'ı teknik direktörlüğe getirirken gözler yeni sezonda takımın başına geçecek hocaya çevrildi. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Başkan Ali Koç, listenin birincil esnasında bulunan Joachim Löw'le Almanya'da görüştü.

TRANSFER BÜTÇESİ 35-40 MİLYON EURODAN AŞAĞI OLMAYACAK

Takvim'in haberine kadar, olumlu geçen birincil görüşmede Alman teknik direktörün talepleri de netleşti. Joachim Löw, ilk olarak Fenerbahçe'ye kendi ile 8 yardımcısının tamamının gelmesi şartını koştu. başkaca 3 takvim anlaşma isteyen Löw, takıma 5 veya 6 tane 1. derslik futbolcunun transfer edilmesi gerektiğini belirterek bunun için aktarma bütçesi istek etti. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre transfer bütçesi 35-40 milyon eurodan altında olmayacak.

a

ALİ KOÇ İSTEKLERİ KARŞILAMAYA SICAK BAKIYOR

Önümüzdeki sezon UEFA kısıtlamalarının kalkacak olması, bunun dışında TFF'den en yüksek masraf limitini alan kulüp olan Fenerbahçe Alman hocanın isteklerini karşılamaya sıcak bakıyor fakat başkan Ali Koç son olarak kurmaylarıyla durumu istişare edip kararını böylece verecek.

JESUS'LA DA GÖRÜŞECEK

Bunun yanına başkan Ali Koç'un Portekizli teknik adam Jorge Jesus ile mülâkat yapmadan Löw kararını kesin olarak devretmek istemiyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum