Son Dakika! Acun Ilıcalı'yı korkutan olay! Kızları tatil dönüşü kaza geçirdi

Bolu'da, Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın içinde bulunduğu cip, Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda kontrolden çıkıp, orman içine içten sürüklendi.

Son Dakika! Acun Ilıcalı'yı korkutan olay! Kızları tatil dönüşü kaza geçirdi
15 Ocak 2022 - 16:30

Bolu'da, Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın içinde bulunduğu cip, Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda kontrolden çıkıp, orman içine içten sürüklendi. Kazada yaralanan olmazken cip, çekiciyle kaldırıldı. Ilıcalı kardeşlerin tatilden döndükleri öğrenildi.

acun-ilicalinin-kizlarikartalkaya-tatili-donusu-kaza-gecirdi_7739_dhaphoto5

Kaza, öğle saatlerinde, Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda meydana geldi. Acun Ilıcalı'nın özel şoförünün kullandığı 34 Z 1... plakalı cip, kar yağışı ve buzlanma sebebiyle kayganlaşan yolda kontrolden çıktı.

acun-ilicalinin-kizlarikartalkaya-tatili-donusu-kaza-gecirdi_8712_dhaphoto4

Yol kenarına savrulan cip, ormanın içine içten sürüklendi. Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın içinde bulunduğu cipte yaralanan olmadı. Cip, çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı. Şoför ve Ilıcalı'nın kızları da diğer araçla gidecekleri yere götürüldü. Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın, Kartalkaya tatilinden döndükleri öğrenildi.

acun-ilicalinin-kizlarikartalkaya-tatili-donusu-kaza-gecirdi_8712_dhaphoto3

acun-ilicalinin-kizlarikartalkaya-tatili-donusu-kaza-gecirdi_8712_dhaphoto2

acun-ilicalinin-kizlarikartalkaya-tatili-donusu-kaza-gecirdi_8712_dhaphoto1

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum