Son dakika: 25 milyon euro! Galatasaray'ın kasası dolup taşacak... haberi

Son dakika haberleri...

Son dakika: 25 milyon euro! Galatasaray'ın kasası dolup taşacak... haberi
23 Mayıs 2022 - 11:13

Son dakika haberleri... Galatasaray'da transfer nasıl yapılır, bunun örneği resmi olarak reel oluyor... 2018- 2019 ara transfer döneminde Portekiz Ligi ekiplerinden Chaves ’ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao ile Darı temsilcisi Zamalek ’ten 4 milyon Dolar bedelli bonservisi alınan Mostafa Mohamed ’in, gelecek sezon kulüpte kalması şiddet gözüküyor...

Kulüp arayışlarını sürdüren iki futbolcu için de ciddi teklifler var. İtalyan basınından Calciomercato ’ya göre Serie A temsilcisi Torino, Marcao için devrede. Brezilyalı için 15 milyon Euro bandında bir teklif yapmaya hazırlandıkları belirtildi. Fransa ’dan talipleri yer alan Mohamed için de 8 milyon Euro civarında bir bedelle satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

TOPLAM 25 MİLYON EURO

60294cf8c9de3d58940bba2e

Hâl böyle olunca iki oyuncu için eklenecek bonuslarla birlikte 25 milyon Euro bandında bir kazanç elde edilmesi bekleniyor. Eğer yeni yönetimler, bu iki oyuncunun satışını gerçekleştirmeyi başarırsa görevlerine de sıcak para ile başlamış olacak. Planlar beklenildiği gibi giderse de bu rakamın transferde kullanılması ve yeni sezonun planlamasının yapılması konusunda harcanması amaçlanıyor.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum