Şok paylaşım! Elon Musk takipçilerini endişelendirdi: "Gizemli koşullar altında ölürsem..." - kars haber

Elon Musk yeniden ses getirmeyi başardı.

Şok paylaşım! Elon Musk takipçilerini endişelendirdi: "Gizemli koşullar altında ölürsem..." - kars haber
09 Mayıs 2022 - 10:10

Elon Musk yeniden ses getirmeyi başardı. Twitter'ı 44 milyar dolara satın almak için anlaşmaya varan meşhur milyarder, bu defa attığı bir tweet ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Musk'ın söyledikleri "Elon Musk ölüyor mu?" sorusunu da beraberinde getirdi. İşte Musk'ın endişe yaratan ifadeleri...

"GİZEMLİ ŞARTLAR ALTINDA ÖLÜRSEM..." DEDİ, HERKESİ PANİĞE SOKTU!

Elon Musk, sabah saatlerinde paylaştığı o tweet ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı ve takipçilerinin kendisi için endişelenmelerine niçin oldu. Musk, söz konusu tweet'te "Esrarengiz şartlar aşağı ölürsem, sizi tanımak güzeldi" ifadelerine yer verdi.

If I die under mysterious circumstances, it ’s been nice knowin ya

— Elon Musk (@elonmusk) May 9, 2022

Laf konusu paylaşım 80 bine yakın retweet ve 600 binden fazla beğeni aldı. Takipçileri ise Musk'ın tweet'inin altına birbirinden ayrı yanıtlar bıraktı.

Musk'ın bir takipçisi tweet'e verdiği yanıta "Dünyanın Elon Musk'a ihtiyacı var" dedi. Diğer bir takipçisi ise "Seni ne pahasına olursa olsun korumalıyız. İnsanlık sana güveniyor." diyerek düşüncelerini paylaştı.

Musk yanıt

Musk ise takipçilerinin yaptığı yorumlara ve ortaya meydana çıkan spekülasyonlara demin cevap vermedi ve attığı tweet'in anlamını detaylı bir şekilde açıklamadı. Lakin Musk'ın Twitter'ı hicivli yorumlar ve espri amaçlı kullandığı bilinmekte. Bu yüzden tamamen ne anlatmak istediği süresiz.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum