Simge Sağın son pozuyla sosyal medyayı salladı! "Gençler buna hazır mı?" haberi

Hoş şarkıcı Simge Sağın, paylaşımlarıyla adından çoğu kez laf ettiren isimler aralarında yer alıyor.

Simge Sağın son pozuyla sosyal medyayı salladı! "Gençler buna hazır mı?" haberi
21 Mayıs 2022 - 18:36

Hoş şarkıcı Simge Sağın, paylaşımlarıyla adından çoğu kez laf ettiren isimler aralarında yer alıyor. Sosyal medyayı faal bir şekilde kullanan güzel sanatçı, cesur paylaşımlarıyla kalp hoplatmaya devam ediyor. Sağın, son paylaşımında Bayrampaşa konseri öncesi giyimi ve kuşamını paylaştı. Hoş şarkıcının paylaşımına yorum yağdı.

SAHNE KOSTÜMLERİYLE O DA ELEŞTİRİ ALMIŞTI

Şarkıcı Amblem Sağın geçtiğimiz günlerde sahne kostümüyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Sağın, ayrıntılarıyla şeffaf mini elbisesiyle sosyal medyayı sallamıştı. Simge Sağın'ın gözü kara tarzını görenler "Gülşen'i geçtin!" yorumları yapmıştı.

simge sağın1

Cesur sahne kıyafetleriyle Gülşen gibi tepki çeken isimler aralarında bulunan Arma Sağın, bu eleştirilere aldırış etmezken, birçok kişi Sağın'ın bu halini takdire şayan buluyor.

simge sağın2

SON POZUYLA YÜREK HOPLATTI

Bayrampaşa'da vereceği gençlik konseri öncesinde Instagram'dan derin dekolteli pozunu paylaşan güzel şarkıcı Simge Sağın az daha yürek hoplattı.

simge sağın

Yapılan paylaşım alkış ve yorum yağmuruna tutulurken, yorum yapan kişilerden bazıları, "Gençler buna hazırlanmış mı?" dedi.

sağın4

sağın

sağın2

sağın1


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum