Sevgilisini ve kocasını öldürmüştü... İfadesi ortaya çıktı! 'Beni öldüreceğini söyledi...' - kars haber

Aydın'da, cuma gecesi saat 23.00 sıralarında Orta Mahalle 209 Sokak'taki bir apartmanın 2'nci katında kan donduran bir olay meydana geldi.

Sevgilisini ve kocasını öldürmüştü... İfadesi ortaya çıktı! 'Beni öldüreceğini söyledi...' - kars haber
09 Mayıs 2022 - 10:19

Aydın'da, cuma gecesi saat 23.00 sıralarında Orta Mahalle 209 Sokak'taki bir apartmanın 2'nci katında kan donduran bir olay meydana geldi. Emel Tahvil (26) ile 2 takvim eşi Doğukan Bono (28) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Emel Tahvil, bıçakla eşi Doğukan Bono'ı kalbinden dört bıçak darbesiyle yaraladı. Gürültüleri duyan komşuların ihbarı üstüne adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Doğukan Bağ, ambulansla Okumuş Adnan Menderes Üniversitesi Tatbik ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Doğukan Senet, önceki gün saat 05.00 sıralarında yaşamını yitirdi. Emel Tahvil, gözaltına alınırken, olayda kullandığı bıçağa da el konuldu.

01

DAHA ÖNCE DE SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRMÜŞ

Emel Bono'ın 16 Nisan 2017 tarihinde de çalıştığı Kurtuluş Mahallesi'ndeki barın işletmecisi olan sevgilisi Tolga Arslan'ı (27) sırt ve kolundan bıçaklayarak öldürdüğü için 15 sene hapis cezası aldığı ve 3 sene cezaevinde kaldıktan sonra pandemi nedeniyle terhis edilmesinin gerisinde Doğukan Bono ile evlendiği öğrenildi.

02

"ÇALIŞMAK İSTEDİM, KABUL ETMEYİNCE TARTIŞTIK"

Eşi Doğukan Bono'ı bıçaklayarak öldüren Emel Senet, polisteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. Emel Tahvil'ın polisteki ifadesinde, 10 yaşında bir kız çocuğu olduğu ilk eşinden 6 yıl önce boşandığı için boşlukta olduğu bir dönemde sosyal medya üzerinden Doğukan Senet ile tanışıp, evlendiklerini sonra işsiz olan eşi ile ekonomik sorunlar sebebiyle sıkça tartıştıklarını anlattığı öğrenildi.

03

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Eşi tarafından daha önce de darbedildiğini öne süren Emel Tahvil ifadesinde çalışmak istemesi üstüne çıkan tartışmada Doğukan Senet'ın kendisini darp ettiğini bahis etti.

"BENİ ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ"

Olay günü ise Doğukan Tahvil'ın kayınpederinden dönerken ayağına tekme attığını ve bindikleri minibüste başına vurduğunu ileri süren Emel Tahvil, minibüs şoförünün Doğukan Senet'ı indirdiğini, kendisi yola devam ederken arayıp özür dileyen eşi ile buluşup eve gittiklerini söyledi.

"ELİMDEN BIÇAĞI ALMAYA ÇALIŞTI"

Bono ifadesinde, "Evde kapıyı kilitledi. Telefonumu KADES yüklü olduğu için yardım istememem için aldı. Belinden çıkardığı bıçağı masanın üstüne bıraktı ve küfür edip beni öldüreceğini söyledi. Ben o sırada bıçağı dışarı atmak isterken elimden bıçağı almaya çalıştı. Kendimi korumak için birkaç hücum yapınca kan geldi" dediği öğrenildi. öte yandan Emel Bağ, olayın arkasından 112 Ivedi Servis'i seslenmek istediğini ama telefonunun çekmediğini ileri sürdü.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum