Serkan Çayoğlu ile evliliğe hazırlanan Özge Gürel'den asansör paylaşımı! Ünlü isimlerden yorum yağdı haberi

Bir dönem FOX TV'de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel ikilisinden geçtiğimiz günlerde evlilik haberi gelmişti.

Serkan Çayoğlu ile evliliğe hazırlanan Özge Gürel'den asansör paylaşımı! Ünlü isimlerden yorum yağdı haberi
25 Mayıs 2022 - 18:43

Bir dönem FOX TV'de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel ikilisinden geçtiğimiz günlerde evlilik haberi gelmişti. Izdivaç için hazırlıklara başladığı öğrenilen çiftten Özge Gürel, uzun zaman sonra sosyal medyada paylaşım yaptı.

ÖZGE GÜREL'İN ASANSÖR PAYLAŞIMINA AÇIKLAMA YAĞDI!

Gürel, kahverengi takım elbisesiyle çekildiği fotoğrafları sosyal ağ hesabından paylaştı. Güzel oyuncunun asansörde çekildiği pozlara ise takipçileri kayıtsız kalmadı.

ozge1

AYBÜKE PUSAT'TAN DA YORUM GELDİ

Meşhur ismin fotoğrafı açiklama yağmuruna tutulurken, Aybüke Pusat'tan da Gürel'e "Ah aşkım" yorumu geldi.

ozge2

6 MİLYON LİRAYA KONUT SATIN ALMIŞLARDI

0000_179

Çayoğlu'nun Zekeriyaköy'de yaklaşık 6 milyon liraya ev satın alarak tadilata soktuğu, 2 katlı lüks villanın dekorasyonunu Özge Gürel'in zevkine kadar tekrardan tasarı için ise yaklaşık 350 bin liralık bir masraf oluşturacağı kulislerde gündeme gelmişti.

ozge4

ozge3

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum