Serdar Ortaç açtı ağzını yumdu gözünü! Chloe Loughnan'dan girdi borçlarından çıktı

Sahne öncesi soruları yanıtlayan Serdar Ortaç açıkça özel hayatını anlattı.

Serdar Ortaç açtı ağzını yumdu gözünü! Chloe Loughnan'dan girdi borçlarından çıktı
05 Aralık 2021 - 16:10

Sahne öncesi soruları yanıtlayan Serdar Ortaç açıkça özel hayatını anlattı. Serdar Ortaç, hazırlıkları uzun bir süredir sürekli ''Best Of'' albümünü Ozan Çolakoğlu'na sattığını da doğruladı.

Eski eşi Chloe Loughnan'ın evine icara gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini dile getiren Serdar Ortaç, ''Gelişmeleri basından peşine düşüp takip ediyorum. Geldi lakin hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi. Diyalogumuz yok. Evime haciz koydu daha ne diyeyim. O konuda da eksik bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah'' dedi.

Borçlarının affedildiğini dair çıkan haberlere dair da konuşan meşhur ad şunları söyledi: "Serdar'ın borçları affedildi diyorlar. Hayır. Evim vardı ipotek ettirdim. Krediyi bu şekilde kullandım. Ahmet'e, Mehmet'e ne muamele yapılıyorsa bana da o yapıldı. Neymiş Serdar Ortaç'ın borçları silinmiş. N.h silinmiş. Kim kimin borcunu siliyor bu devirde. 45 milyonluk eve ipotek koydu adamlar. bir kere Serdar'ın nesi var ancak affedilecek? Ne özelliği ne ayrıcalığı var? Serdar kim ama? Borcum azaldı. eşek gibi çalışıyorum."

"SANIRIM BİRAZ FAZLA PARA İSTEDİK"

Ortaç Kıbrıs'taki programının iptal olmasıyla ilgili de "2021 benim için berbat geçti. 2020 ve 2021 artık bitsin. Virüs artık iyice hayatımızdan çıksın. Yeni yıla Kıbrıs'ta girecektik fakat sanırım azıcık arti para istedik. Ücretimiz aleyhinde tarafa biraz fazla geldi ve daha ekonomik bir gece yapmaya karar verdiler. Biz de bunun yerine Batum'a gideceğiz" dedi.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum