Seksenler ekibi usta oyuncu Rasim Öztekin'i unutmadı! Doğum gününde andı

Geçirdiği kalp krizi sonucunda 8 Mart 2021 tarihinde yaşamını yitiren Seksenler dizisinin Fehmi'si Rasim Öztekin için duygusal bir video hazırlandı. "FEHMİ BABA'YI UNUTMADIK" 14 Ocak ’ta dünyaya gelen sanatçı sanatçının doğum gününün kutlandığı videoda, Seksenler dizisi oyun.

Seksenler ekibi usta oyuncu Rasim Öztekin'i unutmadı! Doğum gününde andı
14 Ocak 2022 - 20:48

Geçirdiği kalp krizi sonucunda 8 Mart 2021 tarihinde yaşamını yitiren Seksenler dizisinin Fehmi'si Rasim Öztekin için duygusal bir video hazırlandı.

"FEHMİ BABA'YI UNUTMADIK"

14 Ocak ’ta dünyaya gelen sanatçı sanatçının doğum gününün kutlandığı videoda, Seksenler dizisi oyuncuları Rasim Öztekin ’i andı.

maxresdefault

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, bu kutlama videosunu sosyal ağ hesabından yayınladı ve bir mesaj paylaştı.

Kazancıbaşı paylaşımında, "Dile kolay... Tam 10 sene... Ola Ki de en bereketli yıllarında veda ettiğinin hayatının altıda biri... İkinci evin gibi gördüğün Seksenler seti... İkinci ailem diye nitelendirdiğin Seksenler kadrosu... Onlar da seni, Rasim ağabeylerini, Fehmi'yi çok özlediler. Bugün sensiz geçecek ilk doğum günün. Set aralarında birlikte gülüp, şakalaştığın, birlikte olmaktan keyif aldığın arkadaşların, dostların doğum gününde sana sesleniyorlar. Gökyüzünde bir yerlerden duyarsın diye... İyi ama doğdun Rasim Öztekin." ifadelerini kullandı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum