Salih Özcan Dortmund'da! Haaland gitti, Türk yıldız geldi... haberi

Köln formasıyla iyi bir çıkış yakalayan Salih Özcan, Borussia Dortmund'a transfer oldu. Kulüpten yapılan yorumlama, ulusal oyuncu ile 4 yıllık anlaşma imzalandığı belirtildi. Edinilen bilgilere tarafından Alman ekibinin bu transfer için Köln'e 10 milyon euro bonservis bedeli ödeye.

Salih Özcan Dortmund'da! Haaland gitti, Türk yıldız geldi... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:40

Köln formasıyla iyi bir çıkış yakalayan Salih Özcan, Borussia Dortmund'a transfer oldu.

Kulüpten yapılan yorumlama, ulusal oyuncu ile 4 yıllık anlaşma imzalandığı belirtildi.

Edinilen bilgilere tarafından Alman ekibinin bu transfer için Köln'e 10 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği açıklama edildi.

"HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIM"

FTbgbO1WQAEkZgX

Salih Özcan transferi sonrası yaptığı açıklamada, "Dortmund'un enerjisinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi'nde ahenkli oynama fırsatı bu kararı vermemde önemli rol oynadı. 81 bin taraftarın önünde kendimi geliştireceğim için fazla mutluyum. Çok hırslıyım. Her şeyi yapmaya hazırım." ifadelerini kullandı.

"DORTMUND'A ÜSTÜNLÜK SAĞLAYACAK"

FTbgz-RXsAE49sJ

Dortmund Sportif Direktörü Sebastian Kehl ise "Salih Özcan, Bundesliga'nın yükselişteki orta saha oyuncularından biri. Fazla zinde bir oyuncu. Takımı için her şeyi yapan, zihniyeti, fiziği, oyun zekası fazla kuvvetli biri olarak Dortmund'a çok yardımcı olacak!" açıklamasını yaptı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum