Salih Özcan Dortmund'da! Haaland gitti, Türk yıldız geldi... haberi

Köln formasıyla iyi bir çıkış yakalayan Salih Özcan, Borussia Dortmund'a aktarma oldu. Kulüpten yapılan açıklama, milli oyuncu ile 4 takvim anlaşma imzalandığı belirtildi. Edinilen bilgilere kadar Alman ekibinin bu transfer için Köln'e 10 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği aç.

Salih Özcan Dortmund'da! Haaland gitti, Türk yıldız geldi... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:21

Köln formasıyla iyi bir çıkış yakalayan Salih Özcan, Borussia Dortmund'a aktarma oldu.

Kulüpten yapılan açıklama, milli oyuncu ile 4 takvim anlaşma imzalandığı belirtildi.

Edinilen bilgilere kadar Alman ekibinin bu transfer için Köln'e 10 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği açıklama edildi.

"HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIM"

FTbgbO1WQAEkZgX

Salih Özcan transferi sonrası yaptığı açıklamada, "Dortmund'un enerjisinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi'nde düzenli oynama fırsatı bu kararı vermemde manâlı rol oynadı. 81 bin taraftarın önünde kendimi geliştireceğim için fazla mutluyum. Çok hırslıyım. Her şeyi yapmaya hazırım." ifadelerini kullandı.

"DORTMUND'A AVANTAJ SAĞLAYACAK"

FTbgz-RXsAE49sJ

Dortmund Sportif Direktörü Sebastian Kehl ise "Salih Özcan, Bundesliga'nın yükselişteki orta saha oyuncularından biri. Çok zinde bir oyuncu. Takımı için her şeyi yapan, zihniyeti, fiziği, oyun zekası fazla zinde biri olarak Dortmund'a çok yararlı olacak!" açıklamasını yaptı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum