Sakarya'da iki arkadaş ortadan kayboldu: 1 kişi gözaltında haberi

Sakarya'da kuaför Savaş Aydoğan (42), sırra kadem bastı.

Sakarya'da iki arkadaş ortadan kayboldu: 1 kişi gözaltında haberi
20 Mayıs 2022 - 19:39

Sakarya'da kuaför Savaş Aydoğan (42), sırra kadem bastı. Olayla ilgili ifadesi alınan arkadaşı Cem Tuna da 12 gün sonradan ortadan kayboldu. İki arkadaşı bulmak için arama çalışması başlatan polis, Aydoğan'ın sevgilisi Merve E.'yi (25) gözaltına aldı.

AKTÜEL 20.05.2022 19:10 Sakarya'da iki arkadaş ortadan kayboldu: 1 kişi gözaltında

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde yaşamış kuaför Savaş Aydoğan, 25 Nisan'da kayboldu. Konut sahibi Cemal Tuna, Aydoğan'a ulaşamayınca, onun kız arkadaşı Merve E. ve oğlu Cem Tuna'ya durumu sordu. Merve E., Aydoğan'ın Sivas'a babasından kalma eski evi onarmaya gittiğini, aracını da Sakarya'da bıraktığını söyledi. Bunun üzerine emekli polis Cemal Tuna, Merve E. ve oğlundan Aydoğan'ın ailesinin telefon numarasını istedi, fakat ikisi de atamak istemedi.

DHA'nın haberine tarafından yaşanan tartışmanın gerisinde Cemal Tuna ’nın oğlu Cem, Savaş Aydoğan'ın ailesine durumu bildirdi. Aydoğan'ın annesi, Merve E. ve Cem Tuna polis merkezine giderek ifade verdi. Cem Tuna da açıklama verdikten sonradan 7 Mayıs günü kayboldu. Cemal Tuna, oğlu için kayıp talebinde bulundu.

AYDOĞAN'I TERMİNALE BIRAKTIĞINI SÖYLEMİŞ

Cemal Tuna, Savaş Aydoğan'ın, 25 Nisan'da köyde evi olan oğlu Cem ’in yanına gittikten sonradan kaybolduğunu söyledi. Cemal Tuna, oğlunun, Aydoğan ve Merve E.'nin işlettikleri kafeye iki taraflı olduklarını, oğlunun kendisine Aydoğan'ın uyuşturucu kullandığını söylediğini belirtti. Cemal Tuna, oğlu Cem ’in kendisine Aydoğan ’ın köydeki evine geldiğini, içtiğini ve kötü olduğunu, sonra Karasu ilçesi terminaline götürdüğünü ve çare olup gelmesini istediğini söylediğini ifade etti.

Polis, Savaş Aydoğan ve Cem Tuna'nın bulunması için çalışma başlattı. İki arkadaş için köpeklerle Kocaali'nin Görele Mahallesi ’nde fındık bahçesi ve ormanlarda arama yapıldı.

Dün, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Savaş Aydoğan ile 6 yıldır birlikte olan Merve E.'yi gözaltına aldı. Merve E. ifadesinde, Savaş Aydoğan ’ın borçları olduğunu, kaçıp gittiğini düşündüğünü söyledi. Merve E. emniyetteki işlemlerin ardındaki bugün adliyeye sevk edilecek.

Günün Kayda Değer Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum