Sahnede LGBT bayrağı açan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den şok tepki! 'Evli Erol Köse'yi...' haberi

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı.

Sahnede LGBT bayrağı açan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den şok tepki! 'Evli Erol Köse'yi...' haberi
28 Haziran 2022 - 08:55

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı. İzleyicileri ikiye bölen harekette, bir kısım Gülşen'e takviye vererek alkışlarken durumdan rahatsız olan bazı vatandaşlar da konseri terk etti.

Bu hareketiyle gündem olan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den yorum gecikmedi. Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci, Gülşen'e ağır sözlerle yüklendi.

Ekran görüntüsü 2022-06-27 153648

Gülşen'in sahnede LGBT bayrağı açması ile ilgili ''Hareket kral da şahsiyet kral değil'' diyen Tuğba Ekinci, ''Bu yere gelene dek evli Erol Köse'yi prodüktör hesabı... Ardından Ozan Çolakoğlu neyse fakat bekardı evlendin . Bu isimlerle ben Madonna olurdum . Yani beste meste sancak en son işler... '' sözleriyle uyarı çekti.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum