Sahnede fenalaşan Gülben Ergen: Hayatımda ilk kez sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım - kars haber

TFF 3.

Sahnede fenalaşan Gülben Ergen: Hayatımda ilk kez sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım - kars haber
09 Mayıs 2022 - 12:48

TFF 3. Lig 2. Grupta kazanan olan Düzcespor'un kutlamalarında sahne bölge meşhur sanatçı Gülben Ergen, sahnede düşüp bayılmış, buna rağmen tekrar sahne almıştı. İkinci kere sahne alan ve tekrardan fenalaşan Gülben Ergen, ambulansla hastaneye kaldırılmış ve konser iptal olmuştu.

AW614270_03

Hastaneden taburcu olduktan daha sonra sosyal medya hesabından tanımlama yapan meşhur artist Ergen, "Acilen Düzce ’den geriye kalanlara baktım. Meslek hayatımda başta sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım. Düştükten sonra bütün gücümle yeniden döndüm sahneye. Elimden gelen tüm gayretimle sahneme, şarkılarıma devam ettim.

AW614270_07

Sahne üzerinde kustum. Gündüz ben Düzce'ye yola çıkarken oğlumun mide bulantısı başladı. Sahneye çıkmak üzereyken de öteki oğlum mide bulantısı ve kusma yaşadı. Analık böyle içselleştirmek mi? Bilmiyorum ama tansiyonum o kadar düşük çıktı fakat, anısı olmayan bir Anneler Günü kaldı bende. Arayan, yazar, yanımda hissettiğim tüm dostlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkürler. Arkadaşlık, kardeşlik ölmemiş. Kazanan Düzcespor'u kutluyorum ve Düzce seyircime anlayışı için teşekkür ediyorum" dedi.

AW614270_05

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum